Дубай. Знову Мугуруса! Світоліна і Ястремська дізналися суперниць

Відбулося жеребкування жіночої одиночної сітки турніру «Dubai Tennis Championships»

Дубай. Знову Мугуруса! Світоліна і Ястремська дізналися суперниць
© DDFTennis. Еліна Світоліна

Відбулося жеребкування основної сітки одиночного розряду на хардовому турнірі серії Прем'єр у Дубаї.
 
Перша ракетка України Еліна Світоліна (№4 WTA) розпочне турнір матчем з Гарбінє Мугурусою з Іспанії (№16 WTA). Відзначимо, що обидві тенісистки отримали від організаторів вайлд-кард.
 
Даяна Ястремська (№26 WTA) в першому колі зіграє проти однієї з переможниць кваліфікації.
 
Основна сітка турніру в Дубаї стартує 17 лютого. На змаганнях очікується повернення на корт легендарної Кім Клійстерс, яка на старті поміряється силами з Кікі Бертенс з Нідерландів.
 
Відзначимо, що в кваліфікації виступить Катаріна Завацька.
 
Нагадаємо, Гарбінє Мугуруса перемогла Світоліну в рамках Відкритого чемпіонату Австралії.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(19 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    polesse2000
      polesse2000, 16.02.2020 22:20
    0
    Mr.Value, 15.02.2020 13:29
    Мугуруса сейчас в очень хорошей форме, так что со жребием очень даже не повезло. ----------------
    Ну что значит не повезло? Она 4 ракетка в мире на минуточку! Если исходить из вашей логики тогда 4 место в рейтинге Свитолина не заслуживает. А я даже рад , что ей попалась Мугуруса, пускай докажет , что это было случайное поражение . Если же снова проиграет значит 4 место не ее.
    P.S. Я бы не поставил на победу Свитолиной и 1цента.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 16.02.2020 09:14
    -1
    Vlad Ltava, 15.02.2020 18:25
    Дафай, дАсФидос ! А может произойдет чудо и Мугуруса подвернет ногу .
    Чудо произошло!) Мугуруса может выйти на Даяну,в первом туре будет играть с Клийстерс!
    NM16071
      NM16071, 15.02.2020 21:27
    +3
    Al Zolo, 15.02.2020 18:24
    зависит от настроя Эли-испанка хард не очень любит
    Так не любить так не любить,що від Еліни 6:1 і 6:2 виграла(на харді). Три тижні тому. Куди вже більше не любити.
    Andy_P
    online
      Andy_P, 15.02.2020 21:19
    +1
    Andy_P, 15.02.2020 11:39
    Так и не понял, в Дубае или в Ухане с коронавирусом? "Основная сетка турнира в Ухане стартует 17 февраля. На соревнованиях ожидается возвращение на корт легендарной Ким Клийстерс, которая на старте померится силами с Кики Бертенс из Нидерландов" ???
    Молодцы, поправили, а то звучало зловеще
    Sashamar
      Sashamar, 15.02.2020 19:35
    +3
    Пункт перший. Бог не фраєр. Ось тобі останній шанс. Або ти виграєш і чіпляєшся за попередні здобутки, або скочуєшся до середини першої півсотні і починаєш все спочатку.
    Пункт другий. Дивись пункт перший.
    На жаль, наші перетинаються в одній четвертій.
    Al Zolo
      Al Zolo, 15.02.2020 18:27
    -2
    Не понимаю тупое злорадство-да вылетит Эля и возможно Даяна что увас дурни от того прибудет? наши от всех вылетают и пиарная Костюк и пара Киченок???
    Al Zolo
      Al Zolo, 15.02.2020 18:25
    -1
    alex55, 15.02.2020 13:37
    при чем тут жребий, если она безвольно про*бывает 84-й ракетке?
    ничего что Хибино и Халеп обыгрывала и других из топ-15
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 15.02.2020 18:25
    -2
    Дафай, дАсФидос ! А может произойдет чудо и Мугуруса подвернет ногу .
    Al Zolo
      Al Zolo, 15.02.2020 18:24
    -4
    зависит от настроя Эли-испанка хард не очень любит
    Andrii_MKh
      Andrii_MKh, 15.02.2020 15:51
    +3
    Свистолиной можно и не выходить
    vital
      vital, 15.02.2020 14:52
    +1
    Елі жереб жесть, а з Даяною ще подивимося хто випаде, бо там у квалі є складні суперниці типу Гергес.
    Mr.Value
      Mr.Value, 15.02.2020 13:43
    +2
    alex55, 15.02.2020 13:37
    при чем тут жребий, если она безвольно про*бывает 84-й ракетке?
    При том, блеать, что достался 1 из худших вариантов. На счёт поражения от 84-й ракетки, как будто другие из топ-20 прям вечно их обыгрывают)
    alex55
      alex55, 15.02.2020 13:37
    -2
    Mr.Value, 15.02.2020 13:29
    Мугуруса сейчас в очень хорошей форме, так что со жребием очень даже не повезло.
    при чем тут жребий, если она безвольно про*бывает 84-й ракетке?
    alex55
      alex55, 15.02.2020 13:36
    -5
    давай, до свидания.
    Mr.Value
      Mr.Value, 15.02.2020 13:29
    +9
    Мугуруса сейчас в очень хорошей форме, так что со жребием очень даже не повезло.
    mb_cdi
      mb_cdi, 15.02.2020 12:32
    +2
    Вылетит после первого же матча.
    Fangold
      Fangold, 15.02.2020 12:12
    0
    Клийстерс
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 15.02.2020 12:05
    +2
    Не понимаю, для чего это Клийстерс.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 15.02.2020 11:44
    +1
    Може зніматись Елінка
    Andy_P
    online
      Andy_P, 15.02.2020 11:39
    -5
    Так и не понял, в Дубае или в Ухане с коронавирусом? "Основная сетка турнира в Ухане стартует 17 февраля. На соревнованиях ожидается возвращение на корт легендарной Ким Клийстерс, которая на старте померится силами с Кики Бертенс из Нидерландов" ???
    Mr.Value
      Mr.Value, 15.02.2020 13:29
    +9
    Мугуруса сейчас в очень хорошей форме, так что со жребием очень даже не повезло.
    Александр Сурков
      Александр Сурков, 15.02.2020 11:33
    +7
    Я думал Мугуруса опять достанется Даяне, а нет повезло Элине. Лучше бы Свитолина выложилась в Хуакине, был бы шанс титул выиграть, а в Дубае такой возможности уже не будет, соперницы другого уровня.
    Ruslan Gonchar
      Ruslan Gonchar, 15.02.2020 11:30
    +7
    З огляду на матч з Хібіно гроші на Єлю заносить не варто. А Кукуруза, як показав АО в прекрасній формі. При всьому бажанні, при всьому вболіванні...Але не вірю.
    Пи.Си. Хіба що Єля якись свої внутрішні мотиватори знайде. Але...
    Олег Молодов
      Олег Молодов, 15.02.2020 11:32
    +5
    Похоже, Кенин вполсилы дойдёт до полуфинала)
    NM16071
      NM16071, 15.02.2020 21:27
    +3
    Al Zolo, 15.02.2020 18:24
    зависит от настроя Эли-испанка хард не очень любит
    Так не любить так не любить,що від Еліни 6:1 і 6:2 виграла(на харді). Три тижні тому. Куди вже більше не любити.
    Sashamar
      Sashamar, 15.02.2020 19:35
    +3
    Пункт перший. Бог не фраєр. Ось тобі останній шанс. Або ти виграєш і чіпляєшся за попередні здобутки, або скочуєшся до середини першої півсотні і починаєш все спочатку.
    Пункт другий. Дивись пункт перший.
    На жаль, наші перетинаються в одній четвертій.
    Andrii_MKh
      Andrii_MKh, 15.02.2020 15:51
    +3
    Свистолиной можно и не выходить
    Mr.Value
      Mr.Value, 15.02.2020 13:43
    +2
    alex55, 15.02.2020 13:37
    при чем тут жребий, если она безвольно про*бывает 84-й ракетке?
    При том, блеать, что достался 1 из худших вариантов. На счёт поражения от 84-й ракетки, как будто другие из топ-20 прям вечно их обыгрывают)
    mb_cdi
      mb_cdi, 15.02.2020 12:32
    +2
    Вылетит после первого же матча.
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 15.02.2020 12:05
    +2
    Не понимаю, для чего это Клийстерс.
    sergo1957
      sergo1957, 15.02.2020 11:19
    +2
    Ну,всё. Сливайте воду !
    Andy_P
    online
      Andy_P, 15.02.2020 21:19
    +1
    Andy_P, 15.02.2020 11:39
    Так и не понял, в Дубае или в Ухане с коронавирусом? "Основная сетка турнира в Ухане стартует 17 февраля. На соревнованиях ожидается возвращение на корт легендарной Ким Клийстерс, которая на старте померится силами с Кики Бертенс из Нидерландов" ???
    Молодцы, поправили, а то звучало зловеще
    vital
      vital, 15.02.2020 14:52
    +1
    Елі жереб жесть, а з Даяною ще подивимося хто випаде, бо там у квалі є складні суперниці типу Гергес.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 15.02.2020 11:44
    +1
    Може зніматись Елінка
    polesse2000
      polesse2000, 16.02.2020 22:20
    0
    Mr.Value, 15.02.2020 13:29
    Мугуруса сейчас в очень хорошей форме, так что со жребием очень даже не повезло. ----------------
    Ну что значит не повезло? Она 4 ракетка в мире на минуточку! Если исходить из вашей логики тогда 4 место в рейтинге Свитолина не заслуживает. А я даже рад , что ей попалась Мугуруса, пускай докажет , что это было случайное поражение . Если же снова проиграет значит 4 место не ее.
    P.S. Я бы не поставил на победу Свитолиной и 1цента.
    Fangold
      Fangold, 15.02.2020 12:12
    0
    Клийстерс