Welsh Open: визначилися пари півфіналістів

У Кардіффі відбулися поєдинки 1/4 фіналу рейтингового турніру

2660
0

У столиці Уельсу наближається до завершення Welsh Open. У п'ятницю, 14 лютого, відбулися чвертьфінальні матчі.

Незважаючи на представницький склад учасників, перші два поєдинки пройшли, висловлюючись боксерською термінологією «за явною перевагою» одного з гравців. Марк Селбі і Ронні О'Салліван в цьому сезоні вже зустрічалися на турнірі Home Nations. У чвертьфіналі Scottish Open Селбі здобув перемогу з рахунком 5:4. Однак цього разу боротьби не вийшло. Ронні повів в рахунку 4:0, оформивши серії в 142, 95 і 85 очок. Після перерви Марк відіграв один фрейм, але в наступному йому потрібен був снукер. Селбі його спорудив, змусив суперника помилитися - але сам впустив биток. В результаті О'Салліван здобув перемогу 5:1 і довів перевагу в особистих зустрічах з Селбі до 15:10. Крім того, вихід в півфінал дозволив Ронні вийти на 16-е місце в річному рейтингу і підвищити шанси на потрапляння на Players Championship, в якому беруть участь 16 кращих снукерістов сезону.

Завершився марафон Ніла Робертсона, який за 26 днів провів на 4-х турнірах 20 поєдинків і зазнав лише другої поразки за цей час. Кайрен Вілсон взяв переконливий реванш за поразку в півфіналі Світового Гран-прі. Англійцю вистачило трьох брейків «+60», щоб вийти в наступний раунд - 5:0.

У січні на Мастерсі Шон Мерфі переміг чинного чемпіона світу Джадда Трампа в першому ж раунді (6:3). І тепер Джадд зумів взяти лише 3 партії. Стартовий фрейм Шон виграв на останньому рожевому, який потрапив у лузу завдяки флюку. Потім на сенчурі Трампа Мерфі відповів серією в 96 очок. Після чого Джадд поплатився за самовпевненість. Він вів 70:0, і замість того, щоб відігратися і заховати биток, пішов на ризикований спліт. Не забив і віддав удар супернику. Шон на останньому червоному поставив снукер, з якого Трамп не вибрався без штрафу, а на останньому чорному взяв партію - 3:1.

Після перерви суперники обмінювалися фреймами, що цілком влаштувало Мерфі - 5:3. Відзначимо, що при цьому на рахунку Джадда по дві сотенні і півсотенні серії, у Шона - сенчурі і дві півсотенні.

Практично одночасно з цим поєдинком завершилася і зустріч Янь Бінтао - Джон Хіггінс. Шотландець є рекордсменом Welsh Open: він перемагав тут частіше за інших, 5 разів. На жаль, 6-й титул він зможе завоювати хіба що в майбутньому році. На перерву суперники пішли за рахунку 3:1 з серіями китайця в 66 і 100 очок. Після відновлення гри взяли по фрейму з півсотенними серіями. А в 7-й партії на брейк Джона в 51 очко Янь відповів брейком у 61. У підсумку - 5:2 на користь Бінтао.

У суботу, 15 лютого, будуть зіграні матчі 1/2 фіналу..

Футбол | 18 квітня 2024, 07:15 1

Карло прокоментував перемогу «Реала» у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Тренер Зорі: «Було видно, що суддя хотів допомогти Шахтарю»
Футбол | 18 квітня 2024, 18:45 23

Младен Бартулович – про матч проти «Шахтаря»