ФОТО. Мейсон, я твій батько! Зінченко покатав на плечах сина де Брюйне

Український футболіст обіграв жарт про зовнішню схожість з бельгійським півзахисником

ФОТО. Мейсон, я твій батько! Зінченко покатав на плечах сина де Брюйне
© ФК Манчестер Сіті. Кевін де Брюйне і Олександр Зінченко

23-річний футболіст «Манчестер Сіті» і збірної України Олександр Зінченко опублікував спільну фотографію з сином бельгійського півзахисника «городян» Кевіна де Брюйне, якого звуть Мейсон Міліан.
 
Відзначимо, що Зінченка і де Брюйне часто жартома називають братами через їх зовнішню схожість.
 
Додамо, що футболісти «Манчестер Сіті» зараз відпочивають в Дубаї.
 
ФОТО. Зінченко і Влада Седан погодували ведмедя з рук

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(15 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    digsum
    online
      digsum, 14.02.2020 21:35
    0
    Андрей Овчаренко, 14.02.2020 16:06
    Одно время был модный прикол, когда головы участникам композиции меняли в фотошопе, с пропорциями размеров, тут тоже, думаю, забавно получилось бы)
    https://imgur.com/yjtjaAM
    DARK SIDE
      DARK SIDE, 14.02.2020 16:46
    0
    ахаха
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 14.02.2020 16:06
    0
    Одно время был модный прикол, когда головы участникам композиции меняли в фотошопе, с пропорциями размеров, тут тоже, думаю, забавно получилось бы)
    Tasha19
      Tasha19, 14.02.2020 12:41
    0
    Похожи только Де Брюйне не говорите
    digsum
    online
      digsum, 14.02.2020 21:35
    0
    Андрей Овчаренко, 14.02.2020 16:06
    Одно время был модный прикол, когда головы участникам композиции меняли в фотошопе, с пропорциями размеров, тут тоже, думаю, забавно получилось бы)
    https://imgur.com/yjtjaAM
    DARK SIDE
      DARK SIDE, 14.02.2020 16:46
    0
    ахаха
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 14.02.2020 16:06
    0
    Одно время был модный прикол, когда головы участникам композиции меняли в фотошопе, с пропорциями размеров, тут тоже, думаю, забавно получилось бы)
    Tasha19
    online
      Tasha19, 14.02.2020 12:41
    0
    Похожи только Де Брюйне не говорите