Маріуполь завершив збір в Туреччині поразкою від Локомотива з Тбілісі

Ігнатенко відкрив рахунок, але потім приазовський клуб пропустив два голи

1663
2
ФК Маріуполь

«Маріуполь» завершив другий тренувальний збір у Туреччині спарингом з «Локомотивом» з Тбілісі. Матч закінчився поразкою української команди з рахунком 1:2.

На старті матчу азовці відзначилися швидким м'ячем. Ігнатенко опинився у вигідній позиції, де з легкістю замкнув простріл Корнієнка. Однак грузинські футболісти досить швидко змогли вирівняти становище. На 14-й хвилині Сіхарулідзе виграв «повітря» і головою відправив м'яч у сітку воріт Гальчука. На 27-й хвилині 20-й номер «Локомотива» зробив дубль, знову забивши головою після стандарту і вивівши свою команду вперед.

Початок другої половини гри команди провели в позиційній боротьбі. До середини тайму у азовців вийшло збити темп «Локомотива», проте вразити ворота суперника так і не вдалося.