Ярославський і Коломойський разом подивилися баскетбол

Екс-власники «Металіста» і «Дніпра» разом відвідали гру Суперліги

Ярославський і Коломойський разом подивилися баскетбол
© Sport.ua

Колишні президенти «Металіста» і «Дніпра» Олександр Ярославський та Ігор Коломойський разом побували на матчі баскетбольної Суперліги «Харківські Соколи» - «Дніпро» (90:93).

БК «Дніпро», в складі якого виступає син Ігоря Коломойського - Грегорі, вирвав перемогу з рахунком 93:90, піднісши подарунок своєму іменитому вболівальнику, якому сьогодні виповнюється 57 років.

Минулого разу Ігор Коломойський публічно з'являвся в Харкові в минулому році - на гучній святковій вечірці з нагоди 60-річчя Олександра Ярославського.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Semiramida
      Semiramida, 14.02.2020 16:18
    -1
    А Ахметов и Суркис друг к другу на вечеринки ходят и с Днём Рождения поздравляют! А вы, фанаты, ругайтесь между собой, чей клуб лучше - Динамо или Шахтёр, а коррупционеры толко от этого удовольствие получают! Вот они - украинские реалии...
    Semiramida
      Semiramida, 14.02.2020 16:15
    -1
    По левую и правую руку у обоих на фото по два телохранителя!
    SandroKing
    online
      SandroKing, 13.02.2020 18:08
    -4
    Футбол в квадрате, 13.02.2020 16:47
    Ну Ярославский еще ладно... А Коломойский зачем, что бы потом опять загубить!?
    А что он загубил? Днепр в вышке играет, в отличие от того же Металлиста. Пару нормальных приобретений и за еврокубки бороться будет.
    4ever
      4ever, 13.02.2020 18:00
    +3
    И Красников и Гримм вроде бы,к чему бы это?
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 13.02.2020 16:47
    +6
    Dukalis12, 13.02.2020 16:35
    Верните футбол в Украину! Пожалуйста)))
    Ну Ярославский еще ладно... А Коломойский зачем, что бы потом опять загубить!?
    Dukalis12
      Dukalis12, 13.02.2020 16:35
    +8
    Верните футбол в Украину! Пожалуйста)))
    Dukalis12
      Dukalis12, 13.02.2020 16:35
    +8
    Верните футбол в Украину! Пожалуйста)))
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 13.02.2020 16:47
    +6
    Dukalis12, 13.02.2020 16:35
    Верните футбол в Украину! Пожалуйста)))
    Ну Ярославский еще ладно... А Коломойский зачем, что бы потом опять загубить!?
    4ever
      4ever, 13.02.2020 18:00
    +3
    И Красников и Гримм вроде бы,к чему бы это?