ПСЖ дає Мбаппе 50 млн євро на рік, щоб він не йшов у Реал

Парижани хочуть утримати свою зірку

ПСЖ дає Мбаппе 50 млн євро на рік, щоб він не йшов у Реал
© ФК ПСЖ. Кіліан Мбаппе

ПСЖ рішуче налаштований утримати в своєму складі форварда Кіліана Мбаппе.

Як повідомляє AS, паризький клуб пропонує футболістові контракт із зарплатою в 50 мільйонів євро на рік. Такими грошима керівництво клубу хоче утримати 21-річного гравця від переходу в «Реал».

ПСЖ запропонує такий контракт Мбаппе після Євро-2020. Поточний контракт француза закінчується влітку 2022 року, по якому він отримує близько 15-ти мільйонів.

У цьому сезоні Мбаппе зіграв 28 матчів за ПСЖ, забив 24 м'ячі і віддав 14 результативних передач.

Раніше повідомлялося, що «Реал» підпише Мбаппе через рік.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — AS

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Roman Chekhovskyi
      Roman Chekhovskyi, 13.02.2020 17:33
    0
    zac1310, 13.02.2020 15:17
    А кроме Мардрида суперклубов нет? Почему только Мардрид?
    Наприклад які?
    bartezinho
      bartezinho, 13.02.2020 16:00
    0
    блин, какого фига существует бедность, раз такие бабки футболистам готовы платить...???
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 13.02.2020 15:34
    0
    да и в псж я думаю мбаппе дохуя с рекламы имеет
    zac1310
    online
      zac1310, 13.02.2020 15:17
    +1
    Макс Руденко, 13.02.2020 14:20
    Він тільки загубить свій талант сидячи в Парижі. Конкуренції нуль, чемпіонство за довго до закінчення сезону. розслабон й виліт з ЛЧ. Якщо буратіно. залишиться з своїми грошами в Парижі, якщо хоче футбольної слави. то тільки Мадрид.
    А кроме Мардрида суперклубов нет? Почему только Мардрид?
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 13.02.2020 15:05
    0
    mb_cdi, 13.02.2020 15:01
    Тут нужно выбирать или зарабатывать мешки с деньгами или прогрессировать в лучшей лиге мира. Хотя в Реале тоже хорошо платят таким как Мбапе.
    в реале основной доход не с зп, а с рекламы в кот-й снимаешься.
    mb_cdi
      mb_cdi, 13.02.2020 15:01
    +2
    Тут нужно выбирать или зарабатывать мешки с деньгами или прогрессировать в лучшей лиге мира. Хотя в Реале тоже хорошо платят таким как Мбапе.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 13.02.2020 14:26
    0
    Макс Руденко, 13.02.2020 14:20
    Він тільки загубить свій талант сидячи в Парижі. Конкуренції нуль, чемпіонство за довго до закінчення сезону. розслабон й виліт з ЛЧ. Якщо буратіно. залишиться з своїми грошами в Парижі, якщо хоче футбольної слави. то тільки Мадрид.
    а что в Мадриде, Месси скоро закончит карьеру, также будет досрочное чемпионство как и во Франции.
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 13.02.2020 14:20
    +5
    Він тільки загубить свій талант сидячи в Парижі. Конкуренції нуль, чемпіонство за довго до закінчення сезону. розслабон й виліт з ЛЧ. Якщо буратіно. залишиться з своїми грошами в Парижі, якщо хоче футбольної слави. то тільки Мадрид.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 13.02.2020 13:59
    +2
    серьёзно
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 13.02.2020 14:20
    +5
    Він тільки загубить свій талант сидячи в Парижі. Конкуренції нуль, чемпіонство за довго до закінчення сезону. розслабон й виліт з ЛЧ. Якщо буратіно. залишиться з своїми грошами в Парижі, якщо хоче футбольної слави. то тільки Мадрид.
    mb_cdi
      mb_cdi, 13.02.2020 15:01
    +2
    Тут нужно выбирать или зарабатывать мешки с деньгами или прогрессировать в лучшей лиге мира. Хотя в Реале тоже хорошо платят таким как Мбапе.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 13.02.2020 13:59
    +2
    серьёзно
    zac1310
    online
      zac1310, 13.02.2020 15:17
    +1
    Макс Руденко, 13.02.2020 14:20
    Він тільки загубить свій талант сидячи в Парижі. Конкуренції нуль, чемпіонство за довго до закінчення сезону. розслабон й виліт з ЛЧ. Якщо буратіно. залишиться з своїми грошами в Парижі, якщо хоче футбольної слави. то тільки Мадрид.
    А кроме Мардрида суперклубов нет? Почему только Мардрид?
    Roman Chekhovskyi
      Roman Chekhovskyi, 13.02.2020 17:33
    0
    zac1310, 13.02.2020 15:17
    А кроме Мардрида суперклубов нет? Почему только Мардрид?
    Наприклад які?
    bartezinho
      bartezinho, 13.02.2020 16:00
    0
    блин, какого фига существует бедность, раз такие бабки футболистам готовы платить...???
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 13.02.2020 15:34
    0
    да и в псж я думаю мбаппе дохуя с рекламы имеет
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 13.02.2020 15:05
    0
    mb_cdi, 13.02.2020 15:01
    Тут нужно выбирать или зарабатывать мешки с деньгами или прогрессировать в лучшей лиге мира. Хотя в Реале тоже хорошо платят таким как Мбапе.
    в реале основной доход не с зп, а с рекламы в кот-й снимаешься.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 13.02.2020 14:26
    0
    Макс Руденко, 13.02.2020 14:20
    Він тільки загубить свій талант сидячи в Парижі. Конкуренції нуль, чемпіонство за довго до закінчення сезону. розслабон й виліт з ЛЧ. Якщо буратіно. залишиться з своїми грошами в Парижі, якщо хоче футбольної слави. то тільки Мадрид.
    а что в Мадриде, Месси скоро закончит карьеру, также будет досрочное чемпионство как и во Франции.