ЧС-2020 з біатлону. Змішана естафета. Текстова трансляція

Слідкуйте за текстовою трансляцією гонки чемпіонату світу

ЧС-2020 з біатлону. Змішана естафета. Текстова трансляція
© Український біатлон

У четвер, 13 лютого, в італійському Антхольці в рамках чемпіонату світу з біатлону відбудеться класична змішана естафета.

Пропонуємо ознайомитися зі стартовими номерами українців.

24-1.  Анастасія Меркушина
24-2.  Юлія Джима
24-3.  Артем Прима
24-4.  Дмитро Підручний

Повний стартовий лист тут

Sport.ua проведе текстову трансляцію гонки. Початок о 15:45 за Києвом.

 

📺 Відеотрансляція

 

Біатлонний сезон-2019/20: розклад, анонси, трансляції, результати

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Oksana Zlamanczuk
      Oksana Zlamanczuk, 13.02.2020 17:05
    0
    І знову чуть чуть щось не так,а на мить здалось що бронза наша.
    Oksana Zlamanczuk
      Oksana Zlamanczuk, 13.02.2020 17:05
    +2
    І знову чуть чуть щось не так,а на мить здалось що бронза наша.
    u6464u
      u6464u, 13.02.2020 16:56
    +2
    молодцы наши,чуть чуть не подвезло,но комментаторы на першом это жопа,это савелий там умничал,кроме наших не могут даже назвать кто другие сборные представляет лучше уже Бондарь пускай что то болтает но не эти горе комментаторы.
    totolink
      totolink, 13.02.2020 16:55
    -1
    Анатолий Власович, 13.02.2020 16:52
    Ха ха, выиграл у Доля борьбу за пятое место, только Доль четвёртый.
    Ну так они за пятое сражались!
    Валерий Бирзул
      Валерий Бирзул, 13.02.2020 16:54
    -2
    Пидручный застрелился на последней стойке. Дима Дима прошелкал 3 место.
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 13.02.2020 16:53
    -3
    Как обычно...обосрались в самый важный момент
    Анатолий Власович
      Анатолий Власович, 13.02.2020 16:52
    +2
    Ха ха, выиграл у Доля борьбу за пятое место, только Доль четвёртый.
    Bop
      Bop, 13.02.2020 16:52
    +1
    комментатор уже зажигает.
    Немцы - четвертые, но Пидгрушный выиграл у Долля борьбу за 5 место
    Andy Chak
      Andy Chak, 13.02.2020 16:52
    +4
    Діма ризикнув, коли на 2 колі почав доганяти чеха, от і збив дихалку на стрільбу, але хто не ризикує, той (дальше відомо). Тверда четвірка за сьогоднішню гонку, молодці, не дивляичсь ні на що, ЧС почався досить непогано, удачі нашим в наступних гонках!
    Vladyslav Lukiantsev
      Vladyslav Lukiantsev, 13.02.2020 16:51
    +4
    znahar, 13.02.2020 16:49
    мудак пидручный. как всегда обосрался, и как всегда только нам мешает ветер и т д. от таких выступлений и смотреть не хочется, только бабки выбрасывают на их подготовку...лучше сиротам отдать
    "как всегда". Да особенно в прошлогодней гонке преследования на ЧМ обосрался. Рискнул - бежал быстрее, чем надо для стабильной стрельбы, но по другому шанса зацепиться за бронзу не было. Но всяким диванным дебилам конечно виднее
    dudigo78
    online
      dudigo78, 13.02.2020 16:51
    +1
    Украина пятая. Пидручный выиграл у Долля борьбу за пятое место!
    це як зрозуміти?)))
    Igor Gumeniuk
      Igor Gumeniuk, 13.02.2020 16:50
    +2
    Дмитро молодець. Надіятися що чех погано відстріляється не варто було. Потрібно було нестися, що він і зробив. Нажаль, дихання підвело. Але, тактика була правильна. Якби їхав повільніше то було би 4 місце. А так, ризикнув на третє, не вдалося. Нічого страшного.
    znahar
      znahar, 13.02.2020 16:49
    -9
    мудак пидручный. как всегда обосрался, и как всегда только нам мешает ветер и т д. от таких выступлений и смотреть не хочется, только бабки выбрасывают на их подготовку...лучше сиротам отдать
    unforgiven Den
      unforgiven Den, 13.02.2020 16:49
    -3
    жаль накосячил Димон
    Bop
      Bop, 13.02.2020 16:46
    -3
    будет деревянная или нет?
    Slavanacii
    online
      Slavanacii, 13.02.2020 16:45
    +1
    Поспішив Дмитро....зарано бронзу відчув. Прикро
    doktor09
      doktor09, 13.02.2020 16:45
    -2
    Лидер СБУ "приехал"! Зато комментаторы....
    sergio32zz
      sergio32zz, 13.02.2020 16:45
    +4
    Дима явно рисковал на 2 круге, пытался достать... Эх
    Анатолий Власович
      Анатолий Власович, 13.02.2020 16:45
    -2
    Ай, бля
    Kuzyavr
      Kuzyavr, 13.02.2020 16:44
    -2
    Досвід....
    Slavanacii
    online
      Slavanacii, 13.02.2020 16:08
    +6
    Швидкість наших як завжди....Наче всі суперники біжать на лижах, а наші на штахетах !
    MBTUkraine
      MBTUkraine, 13.02.2020 16:06
    +5
    Що це за 2-й коментатор такий дебільний? Для чого його випустили в ефір? Він крім свого екання і банальних фраз про те, що перший етап естафети один з найбільш відповідальних (так ніби цих етапів як мінімум 20) ще й українською розмовляти не вміє, що це за дилетантський підхід на ua:перший???
    Dukalis12
      Dukalis12, 13.02.2020 15:58
    +5
    А вот и Меркушена! Молодец!
    Andy Chak
      Andy Chak, 13.02.2020 16:52
    +4
    Діма ризикнув, коли на 2 колі почав доганяти чеха, от і збив дихалку на стрільбу, але хто не ризикує, той (дальше відомо). Тверда четвірка за сьогоднішню гонку, молодці, не дивляичсь ні на що, ЧС почався досить непогано, удачі нашим в наступних гонках!
    Vladyslav Lukiantsev
      Vladyslav Lukiantsev, 13.02.2020 16:51
    +4
    znahar, 13.02.2020 16:49
    мудак пидручный. как всегда обосрался, и как всегда только нам мешает ветер и т д. от таких выступлений и смотреть не хочется, только бабки выбрасывают на их подготовку...лучше сиротам отдать
    "как всегда". Да особенно в прошлогодней гонке преследования на ЧМ обосрался. Рискнул - бежал быстрее, чем надо для стабильной стрельбы, но по другому шанса зацепиться за бронзу не было. Но всяким диванным дебилам конечно виднее
    sergio32zz
      sergio32zz, 13.02.2020 16:45
    +4
    Дима явно рисковал на 2 круге, пытался достать... Эх
    ares10
      ares10, 13.02.2020 16:18
    +4
    Kuzyavr, 13.02.2020 16:17
    Трохи повільненько. мабуть щось з лижами, бо Джима ніби швидше Меркушиної
    та нормально тут самі сильні суперниці бо тільки 2 жіночі етапи і всі виставили лідерів. В Джими звична швидкість а в Насті трохи краща ніж по сезону
    MBTUkraine
      MBTUkraine, 13.02.2020 15:59
    +4
    ihor7003, 13.02.2020 09:26
    Вместо Меркушиной надо было Виту ставить!!!!!
    На фіга? Меркушина свій етап пройшла на відмінно.
    Oksana Zlamanczuk
      Oksana Zlamanczuk, 13.02.2020 17:05
    +2
    І знову чуть чуть щось не так,а на мить здалось що бронза наша.
    u6464u
      u6464u, 13.02.2020 16:56
    +2
    молодцы наши,чуть чуть не подвезло,но комментаторы на першом это жопа,это савелий там умничал,кроме наших не могут даже назвать кто другие сборные представляет лучше уже Бондарь пускай что то болтает но не эти горе комментаторы.
    Анатолий Власович
      Анатолий Власович, 13.02.2020 16:52
    +2
    Ха ха, выиграл у Доля борьбу за пятое место, только Доль четвёртый.
    Igor Gumeniuk
      Igor Gumeniuk, 13.02.2020 16:50
    +2
    Дмитро молодець. Надіятися що чех погано відстріляється не варто було. Потрібно було нестися, що він і зробив. Нажаль, дихання підвело. Але, тактика була правильна. Якби їхав повільніше то було би 4 місце. А так, ризикнув на третє, не вдалося. Нічого страшного.
    sergio32zz
      sergio32zz, 13.02.2020 16:41
    +2
    Димон, давай! 16 сек до чеха!
    Den96
      Den96, 13.02.2020 16:39
    +2
    zac1310, 13.02.2020 16:37
    Пока хорошо выходит, тьху-тьху, шоб не сглазить?
    Да. Москали далеко
    Vladyslav Lukiantsev
      Vladyslav Lukiantsev, 13.02.2020 16:32
    +2
    MBTUkraine, 13.02.2020 16:06
    Що це за 2-й коментатор такий дебільний? Для чого його випустили в ефір? Він крім свого екання і банальних фраз про те, що перший етап естафети один з найбільш відповідальних (так ніби цих етапів як мінімум 20) ще й українською розмовляти не вміє, що це за дилетантський підхід на ua:перший???
    Седнев, первый блин комом, но опыт есть
    ares10
      ares10, 13.02.2020 16:04
    +2
    Dukalis12, 13.02.2020 16:01
    Тихоход ппц... перехвалил
    непоганий хід для наших дуже хороший хід
    Bop
      Bop, 13.02.2020 16:52
    +1
    комментатор уже зажигает.
    Немцы - четвертые, но Пидгрушный выиграл у Долля борьбу за 5 место
    dudigo78
    online
      dudigo78, 13.02.2020 16:51
    +1
    Украина пятая. Пидручный выиграл у Долля борьбу за пятое место!
    це як зрозуміти?)))
    Slavanacii
    online
      Slavanacii, 13.02.2020 16:45
    +1
    Поспішив Дмитро....зарано бронзу відчув. Прикро
    zac1310
    online
      zac1310, 13.02.2020 16:40
    +1
    Ух ты, даже до бронзы не далеко! Но это вряжде, к сожалению... хотя - посмотрим!