Лунін став гравцем місяця в Ов'єдо

Український голкіпер отримав приз в новій команді

Лунін став гравцем місяця в Ов'єдо
© ФК Реал Ов'єдо

21-річний воротар збірної України Андрій Лунін визнаний гравцем місяця в «Ов'єдо». За Луніна проголосували вболівальники клубу.

«Трофей призначений для всієї команди. Ми працюємо добре. Я задоволений своїми товаришами по команді, тренерами. Тепер я можу продемонструвати те, що можу і хочу допомогти команді продовжувати рости», - сказав Лунін, отримавши приз.


ФК Реал Ов'єдо

У січні Лунін зіграв за «Ов'єдо» 5 матчів, в яких пропустив шість м'ячів. Відзначимо, що сезон українець починав в «Вальядоліді», але там практично не грав.

У минулому турі Лунін потрапив до збірної туру Сегунди. 11 лютого Андрій Лунін відсвяткував 21-й день народження.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Овьєдо

(22 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    n.tkach
      n.tkach, 13.02.2020 12:34
    +4
    Талантливый работяга. Удачи, за Андреем будущее.
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 13.02.2020 08:01
    0
    Не захвалили бы
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 13.02.2020 07:55
    -11
    что ему за фаллосы подарили
    jetcrow
      jetcrow, 13.02.2020 01:02
    +11
    Крутотенечка!
    OKs100
      OKs100, 13.02.2020 00:42
    +8
    Мне кажется, Лунин был лучшим игроком месяца всей Сегунды.
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 12.02.2020 23:34
    +15
    С такой защитой,точнее отсутствие оной,мог бы и десятка полтора пропустить за пять матчей,но все указует на уровень Андрея,реально тащит команду
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 12.02.2020 23:19
    +19
    Андрій так тримати!!!!!!! Чекаю в збірній і в Реалі в блищому майбутньому.
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 12.02.2020 23:19
    +19
    Андрій так тримати!!!!!!! Чекаю в збірній і в Реалі в блищому майбутньому.
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 12.02.2020 23:34
    +15
    С такой защитой,точнее отсутствие оной,мог бы и десятка полтора пропустить за пять матчей,но все указует на уровень Андрея,реально тащит команду
    jetcrow
      jetcrow, 13.02.2020 01:02
    +11
    Крутотенечка!
    OKs100
      OKs100, 13.02.2020 00:42
    +8
    Мне кажется, Лунин был лучшим игроком месяца всей Сегунды.
    n.tkach
      n.tkach, 13.02.2020 12:34
    +4
    Талантливый работяга. Удачи, за Андреем будущее.
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 13.02.2020 08:01
    0
    Не захвалили бы