БЕЛЕНЮК: «Ломаченку потрібно було вірш вивчити і розповісти без відеоряду»

Український борець зовсім не зрозумів скандальну публікацію Василя

БЕЛЕНЮК: «Ломаченку потрібно було вірш вивчити і розповісти без відеоряду»
© Facebook. Жан Беленюк

Український борець Жан Беленюк, народний депутат України, прокоментував скандальну публікацію відео з російськими солдатами від чемпіона світу з боксу Василя Ломаченка:

«Чесно кажучи, я його не зрозумів. Мені потрібно буде з ним поговорити, щоб зрозуміти, що він хотів цим показати. Я не хочу коментувати, тому що я з ним не спілкувався. Дуже складно було зрозуміти по другому відео, що він хотів. Зрозуміло, що там, начебто, благі цілі, але те, яким чином це було показано – я не зрозумів.

Якщо ти хочеш розповісти вірш, то можна просто його вивчити і розповісти без відеоряду. Є певні неузгодженості. Звичайно, у мене є деякі думки, але не буду говорити, не поспілкувавшись з ним. Деякі вважали спочатку, що його сторінку зламали.

Я вважаю, що Вася Ломаченко – унікальна людина, боксер і улюбленець всіх українців. До останнього часу був точно. Це та людина, як і Олександр Усик, хто в дні своїх виступів об'єднує всю Україну від заходу до сходу. Вважаю, що не потрібно їм втручатися в подібні речі.

Просто несіть славу Україні, показуйте високі результати, а все інше потрібно відкидати на другий план. Спроби комусь щось донести – це зачепить одну або іншу сторону. Просто будьте загальними улюбленцями. У Васі, як і у Саші Усика, повинні працювати люди, які формують стратегію розвитку Інстаграма. Вони повинні контролювати такі речі. Поки я не можу ніяк коментувати це».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Вацко Light

(31 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Виктор Астанавитесь
      Виктор Астанавитесь, 13.02.2020 22:41
    +2
    Слушал я это интервью.Довольно забавное."Когда я стал чемпионом мира,не мог купить себе квартиру.Сейчас могу купить несколько".Вот что Рада животворящая делает!
    mb_cdi
      mb_cdi, 13.02.2020 16:35
    +2
    Если бы Лом чаще проводил поединки у него не было бы времени заниматься всякой ерундой. У него наверное очень много лишнего времени.
    Александр Зуев
      Александр Зуев, 13.02.2020 15:43
    -2
    Я говорит не хочу это комментировать, но прокомментирую...
    Вы уже как говорится или трусы оденьте или крестик снимите господин Беленюк.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 13.02.2020 00:32
    -1
    Если ты хочешь рассказать стих, то можно просто его выучить и рассказать без видеоряда под балалайку. .
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 12.02.2020 23:51
    +2
    Алекс Морган, 12.02.2020 21:10
    Если это личная позиция Жана, то риспект ему! Не зря в Верховной Раде тусит!
    Личная позиция Жана - ЖАЛУЕТСЯ НА ДОРОГУЮ СТОЛОВУЮ В РАДЕ !
    Не зря в Верховной Раде тусит! С КОШЕЛЬКОМ ЗА $1250 И НАУШНИКАМИ ЗА $200.
    kod.75
      kod.75, 12.02.2020 23:13
    +2
    Евгений Давиденко, 12.02.2020 22:55
    Це як наш МЕР Клічко : я хочу щось зробить,але не можу,мені ж 30 років по голові били
    Похоже, что тебя били по голове лет триста.
    Евгений Давиденко
      Евгений Давиденко, 12.02.2020 22:55
    -9
    Це як наш МЕР Клічко : я хочу щось зробить,але не можу,мені ж 30 років по голові били
    никовіліст
      никовіліст, 12.02.2020 22:15
    +10
    як не намагається Беленюк відмити лайно з репутації бидлома, але не дуже виходить. Та й не дивно - знатно обісрався наш колишній улюбленець лома.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 12.02.2020 22:11
    +16
    На что ума хватило то и сделал!
    DARK SIDE
      DARK SIDE, 12.02.2020 22:00
    +15
    я думаю, что это губительное влияние этого Усика, который ходит в ФСБшную церковь!!!
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 12.02.2020 21:47
    +17
    Шо там не понимать, вата она и даже обосновавшись в США будет ватой) Будет все время пользоваться американскими ништяками, но фапить на скрепные ценности.
    Алекс Морган
      Алекс Морган, 12.02.2020 21:10
    +8
    Если это личная позиция Жана, то риспект ему! Не зря в Верховной Раде тусит!
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 12.02.2020 21:47
    +17
    Шо там не понимать, вата она и даже обосновавшись в США будет ватой) Будет все время пользоваться американскими ништяками, но фапить на скрепные ценности.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 12.02.2020 22:11
    +16
    На что ума хватило то и сделал!
    DARK SIDE
    online
      DARK SIDE, 12.02.2020 22:00
    +15
    я думаю, что это губительное влияние этого Усика, который ходит в ФСБшную церковь!!!
    никовіліст
      никовіліст, 12.02.2020 22:15
    +10
    як не намагається Беленюк відмити лайно з репутації бидлома, але не дуже виходить. Та й не дивно - знатно обісрався наш колишній улюбленець лома.
    Алекс Морган
      Алекс Морган, 12.02.2020 21:10
    +8
    Если это личная позиция Жана, то риспект ему! Не зря в Верховной Раде тусит!
    Виктор Астанавитесь
      Виктор Астанавитесь, 13.02.2020 22:41
    +2
    Слушал я это интервью.Довольно забавное."Когда я стал чемпионом мира,не мог купить себе квартиру.Сейчас могу купить несколько".Вот что Рада животворящая делает!
    mb_cdi
      mb_cdi, 13.02.2020 16:35
    +2
    Если бы Лом чаще проводил поединки у него не было бы времени заниматься всякой ерундой. У него наверное очень много лишнего времени.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 12.02.2020 23:51
    +2
    Алекс Морган, 12.02.2020 21:10
    Если это личная позиция Жана, то риспект ему! Не зря в Верховной Раде тусит!
    Личная позиция Жана - ЖАЛУЕТСЯ НА ДОРОГУЮ СТОЛОВУЮ В РАДЕ !
    Не зря в Верховной Раде тусит! С КОШЕЛЬКОМ ЗА $1250 И НАУШНИКАМИ ЗА $200.
    kod.75
      kod.75, 12.02.2020 23:13
    +2
    Евгений Давиденко, 12.02.2020 22:55
    Це як наш МЕР Клічко : я хочу щось зробить,але не можу,мені ж 30 років по голові били
    Похоже, что тебя били по голове лет триста.