Динамо Київ U-19 поступилося ровесникам із Загреба в серії пенальті

Основний час напруженого поєдинку завершився без голів

Динамо Київ U-19 поступилося ровесникам із Загреба в серії пенальті
© ФК Динамо Київ

Підростаюче покоління футболістів з клубів Старого Світу розпочало міжнародні баталії на офіційному рівні набагато раніше, ніж їх більш вікові колеги. Юнацька Ліга УЄФА – турнір, який став наступним етапом розвитку Молодіжної Ліги чемпіонів, першим з європейських змагань змусив колективи здійснювати перельоти між країнами у цьому році.

У поточному сезоні розіграшу даного змагання Україну представляло одразу два колективи. Юнаки донецького «Шахтаря» билися на груповому етапі, у той час як їхні однолітки з київського «Динамо» прокладали свій маршрут через Шлях чемпіонів, що йшов паралельно. «Гірники» не витримали конкуренції в квартеті, пропустивши вперед себе бергамаську «Аталанту» (вихід напряму в 1/8 фіналу в якості переможця групи), загребське «Динамо» (боротьба в стиковому раунді) й англійський «Манчестер Сіті» (виліт, як і для «Шахтаря»).

У «біло-синіх» вийшло впоратися із завданням куди краще. Підопічні Ігоря Костюка впевнено розбиралися в перші поєдинки зі «Шкендією» (8:0) та «ПАОКом» (3:0), після чого зводили гостьові протистояння до бойових нічиїх 2:2.

Волею Долі, в єдиному матчі на етапі стикового раунду (або – 1/16 фіналу) юнацькому складу київського «Динамо» потрібно було зіграти саме проти одного з кривдників непримиренного суперника за внутрішньою ареною. Щоправда, пощастило з місцем вирішальної битви – досвід гри на полі стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського в столиці України був надпозитивним.

Відсутність в стартовому складі хорватської команди лідерів, Антоніо Маріна і Томіслава Крізманіча, була головною проблемою для головного тренера Загреба  – Ігора Йовічевіча. І якщо перебір жовтих карток для півзахисника був давно відомим фактом, то повернення Маріна після травми фанати гостей чекали аж до моменту оголошення кінцевих заявок. Зі складом киян було трохи простіше – одного з кращих бомбардирів команди, Ярослава Надольського, замінив Роман Бодня. На цьому зміни від Ігоря Костюка, на тлі останньої офіційної гри проти грецького «ПАОКа» (2:2), були вичерпані.

Не варто очікувати гострої гри від поєдинку, у якому занадто багато стоїть на кону. Гра на полі стадіону «Динамо» почала розкриватися лише тоді, коли глядачі почали наповнювати чашу арени. Тобто, під завісу першого тайму. До цього моменту, спроби розкрити оборону суперників активними підключеннями на флангах з боку обох команд особливого успіху не приносили.

Єдиний реальний шанс зуміли створити футболісти з України. Постріл під ближню штангу з гострого кута на правому фланзі від Волошина зумів парирувати ногою голкіпер Йосіпович. Ще одним моментом міг би стати простріл від Цітаїшвілі все з тієї ж сторони поля уздовж воротарського, але Шулянський явно не встигав замкнути дальню штангу.

Головні тренери прекрасно ознайомилися з моделями один одного, так що особливим чином здивувати опонента не було можливо. З боку Загреба найбільш помітними персонами в першому таймі були Карріца, що підміняв Марина, а також центральний захисник Гвардіол. У киян –Шулянський і Цітаїшвілі, але навіть допомога флангових нападників не дозволяла Ісаєнку отримувати м'яч у зручних ситуаціях.

У другій половині матчу ціна помилки зросла в рази, а весь тягар відповідальності нещадно потягнув ноги футболістів вниз. До 80-ї хвилини футболісти зовсім не бігли, проте момент з невдалим виходом один на один у Ісаєнка зумів створити потрібну іскру. Пішов відвертий розмін гострими уколами, у якому знову більш успішною виявилася саме домашня сторона. Над своїм невдалим обвідним ударом Цітаїшвілі не довелося довго сумувати, адже в атаці-відповіді Загреба тільки своєчасний ривок Нещерета зупинив Юларджию. Справа була вже в компенсований час. Що поробиш, серія пенальті!

Киянам дісталося право першого удару, проте Надольському не вдалося відкрити серію для своєї команди ударом в лівий кут, на який зреагував голкіпер. Потім, відбувся обмін точними пострілами між Юларджією та Ісаєнком, який був перерваний жахливим ударом Янковича – вище цілі. Після цього епізоду серія почала вирівнюватися, як раптом, нерви здригнулися у Волошина під час удару в правий кут, який був відбитий голкіпером. А ось Карріца помилку не став допускати. На жаль.

Фінальний свисток молдавського арбітра Дімітру Мунтяна зафіксував перемогу загребського «Динамо», якому тепер належить дочекатися жеребкування, де стане відомо ім'я суперника на стадії 1/8 фіналу. Для киян виступ в єврокубках цього сезону підійшло до кінця.

Юнацька ліга УЄФА. 1/16 фіналу.

Динамо Київ U-19 – Динамо Загреб U-19 – 0:0 (пен. – 3:4)


 Білошевський, 74, Цитаїшвілі, 85 – Шипош, 16, Франіч, 21, Йосіпович, 90

Динамо Київ U-19: Нещерет – Вівчаренко, Забарний, Біловар, Скорко – Бодня (Надольський, 57), Білошевський, Волошин – Шулянський (Блізніченко, 73), Ісаєнко, Цитаїшвілі.

Динамо Загреб U-19: Йосіпович – Юрішич, Гвардіол, Шутало, Хрвой – Юларджия, Франіч, Коцар – Карріца, Шипош, Янковіч.

Арбітр: Дімітру Мунтян (Бендери, Молдова)

Стадіон: «Динамо» ім. В. Лобановського (Київ, Україна)

Удари (у площину): 5 (3) – 6 (1)
Кутові: 5 – 2
Оффсайди: 3 – 2.

ДИНАМО КИЇВ U-19-ДИНАМО ЗАГРЕБ U-19. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Температура: 3°C

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    adidas77
    online
      adidas77, 12.02.2020 23:23
    0
    Pro100ecspert, 12.02.2020 19:14
    Загреб більше заслужив
    Чем больше заслужил? Конкретно по фактам!
    adidas77
    online
      adidas77, 12.02.2020 23:21
    0
    SportsMan, 12.02.2020 21:17
    Если они с пенальти не могут забить, когда никто не мешает, кроме вратаря, мяч стоит на месте и никуда не катится, есть какое-то время на принятие решения, куда бить, то как они собираются забивать с игры, когда всего этого нет?
    Да, ты представляешь,до игроков ДК вообще никто никогда не промахивался с пенальти!
    Мля какие же вы убогие, диванные эксперты...
    adidas77
    online
      adidas77, 12.02.2020 23:20
    0
    Геннадий Мотовиловец, 12.02.2020 21:51
    Нужно поблагодарить Динамо Загреб, за то ,что спасли ДК от еще большего позора в 1/8
    Шо ти мелишь, йолупе?
    Какого позора?
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 12.02.2020 22:08
    0
    Жаль
    Геннадий Мотовиловец
      Геннадий Мотовиловец, 12.02.2020 21:51
    -3
    Нужно поблагодарить Динамо Загреб, за то ,что спасли ДК от еще большего позора в 1/8
    олег григор
      олег григор, 12.02.2020 21:29
    +1
    Цітаішвілі лідер команди?смішно...😂а що вони в Турції робили?бий і біжи ось і всі збори.а кажуть молодь наше майбутнє.нудне ліниве єгоїстичне(цітаішвілі)і головне без перемог і радості для вболівальників(10000)!шкода рік почався знову ніяк😛
    SportsMan
      SportsMan, 12.02.2020 21:17
    -2
    Если они с пенальти не могут забить, когда никто не мешает, кроме вратаря, мяч стоит на месте и никуда не катится, есть какое-то время на принятие решения, куда бить, то как они собираются забивать с игры, когда всего этого нет?
    SportsMan
      SportsMan, 12.02.2020 21:15
    0
    Андрей Мадайский, 12.02.2020 19:59
    Я так понял, что здесь собралОсь кучка ущербных и мелочных недо экспертов!!!
    Ой, люди, гля-гля, мегаэксперт вылез!
    stopor2016
      stopor2016, 12.02.2020 20:27
    +2
    Обе команды недостойны играть дальше.
    Сергей Иванамофф
      Сергей Иванамофф, 12.02.2020 20:12
    0
    Я рад, что динамовцы теперь знают, что каждому надо пробить не менее 200 пенальти.
    Ruud
    online
      Ruud, 12.02.2020 20:11
    -1
    Молодцы, пацаны, зато вас никто не перепьет
    Андрей Мадайский
      Андрей Мадайский, 12.02.2020 19:59
    -5
    Я так понял, что здесь собралОсь кучка ущербных и мелочных недо экспертов!!!
    SportsMan
      SportsMan, 12.02.2020 19:51
    -2
    С такими перепуганными рожами бить пенальти - результат был виден наперед. Ворота такие огромные, у вратарей очень мало шансов, и при этом забить только три из пяти?
    Когда стоишь в полноразмерных воротах, то кажется, что штанги в бинокль только увидеть можно
    Я так понимаю, что даже если бы по ходу матча дали бы киевлянам два раза пробивать пенальти, у них были все шансы все равно сыграть 0:0.
    Vytas Meskauskas
      Vytas Meskauskas, 12.02.2020 19:47
    +1
    Играя у себя дома надо давит-, агрессивно и отборе и атаке, тактика как всегда ни какая.
    SportsMan
      SportsMan, 12.02.2020 19:46
    0
    Виктор Иванов, 12.02.2020 19:19
    Сегодня не день ДК! Коллеги? А Динамо Москва тоже коллеги? Или только Загреб, Хьюстон, Бухарест, Берлин, Тбилиси, Минск?
    Вроде как играли против соперника и противника...
    Я не знаю, но если Ruud - болельщик Шахтера, то мог иметь в виду, что коллеги по пролету загребскому Динамо.
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 12.02.2020 19:41
    0
    Первый и последний пеналь - идентичны! Нужно тренироваться, как то разнообразнее бить...
    grifon
    online
      grifon, 12.02.2020 19:28
    0
    ого. дідусю ти в танчики рубишься?
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 12.02.2020 19:26
    -5
    Надо сделать так как в WORD OF TANKS выиграли получили,проиграли или ничья маленькую хрень, иначе им не понять! Кот Поп и Динамо К ...
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 12.02.2020 19:19
    -1
    Сегодня не день ДК! Коллеги? А Динамо Москва тоже коллеги? Или только Загреб, Хьюстон, Бухарест, Берлин, Тбилиси, Минск?
    Вроде как играли против соперника и противника...
    grifon
    online
      grifon, 12.02.2020 19:18
    -2
    звзнайся, це ти його поставив?
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 12.02.2020 19:09
    +6
    Бездарно. Лучше вылететь, чем так играть.
    Kevko
    online
      Kevko, 12.02.2020 19:13
    +4
    На победу не наиграли
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 12.02.2020 19:12
    +4
    Если коротко, то игра была не очень. У ДК никто особо не выделился, что бы потенциально присматривать его к первой команде. Цитаишвили быстрый и техничный, но пока совсем не командный игрок.
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 12.02.2020 19:14
    +3
    Загреб більше заслужив
    stopor2016
    online
      stopor2016, 12.02.2020 20:27
    +2
    Обе команды недостойны играть дальше.
    олег григор
      олег григор, 12.02.2020 21:29
    +1
    Цітаішвілі лідер команди?смішно...😂а що вони в Турції робили?бий і біжи ось і всі збори.а кажуть молодь наше майбутнє.нудне ліниве єгоїстичне(цітаішвілі)і головне без перемог і радості для вболівальників(10000)!шкода рік почався знову ніяк😛
    Vytas Meskauskas
      Vytas Meskauskas, 12.02.2020 19:47
    +1
    Играя у себя дома надо давит-, агрессивно и отборе и атаке, тактика как всегда ни какая.
    adidas77
    online
      adidas77, 12.02.2020 23:23
    0
    Pro100ecspert, 12.02.2020 19:14
    Загреб більше заслужив
    Чем больше заслужил? Конкретно по фактам!
    adidas77
    online
      adidas77, 12.02.2020 23:21
    0
    SportsMan, 12.02.2020 21:17
    Если они с пенальти не могут забить, когда никто не мешает, кроме вратаря, мяч стоит на месте и никуда не катится, есть какое-то время на принятие решения, куда бить, то как они собираются забивать с игры, когда всего этого нет?
    Да, ты представляешь,до игроков ДК вообще никто никогда не промахивался с пенальти!
    Мля какие же вы убогие, диванные эксперты...
    adidas77
    online
      adidas77, 12.02.2020 23:20
    0
    Геннадий Мотовиловец, 12.02.2020 21:51
    Нужно поблагодарить Динамо Загреб, за то ,что спасли ДК от еще большего позора в 1/8
    Шо ти мелишь, йолупе?
    Какого позора?
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 12.02.2020 22:08
    0
    Жаль
    SportsMan
      SportsMan, 12.02.2020 21:15
    0
    Андрей Мадайский, 12.02.2020 19:59
    Я так понял, что здесь собралОсь кучка ущербных и мелочных недо экспертов!!!
    Ой, люди, гля-гля, мегаэксперт вылез!
    Сергей Иванамофф
    online
      Сергей Иванамофф, 12.02.2020 20:12
    0
    Я рад, что динамовцы теперь знают, что каждому надо пробить не менее 200 пенальти.
    SportsMan
      SportsMan, 12.02.2020 19:46
    0
    Виктор Иванов, 12.02.2020 19:19
    Сегодня не день ДК! Коллеги? А Динамо Москва тоже коллеги? Или только Загреб, Хьюстон, Бухарест, Берлин, Тбилиси, Минск?
    Вроде как играли против соперника и противника...
    Я не знаю, но если Ruud - болельщик Шахтера, то мог иметь в виду, что коллеги по пролету загребскому Динамо.
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 12.02.2020 19:41
    0
    Первый и последний пеналь - идентичны! Нужно тренироваться, как то разнообразнее бить...
    grifon
    online
      grifon, 12.02.2020 19:28
    0
    ого. дідусю ти в танчики рубишься?
    AK_228
    online
      AK_228, 12.02.2020 19:17
    0
    фото в тему!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 12.02.2020 19:12
    0
    Наш воротарь замерз и в серии пенальти на него надежды не было!!!!!!!