Шабанов не залишить Динамо найближчим часом

Український захисник залишиться в київському клубі

Шабанов не залишить Динамо найближчим часом
© ФК Динамо Київ. Артем Шабанов

27-річний український захисник «Динамо» Артем Шабанов найближчим часом не залишить київський клуб.

У футболіста немає вагомих причин, щоб йти з «Динамо», як раніше повідомляли деякі джерела.

Шабанов захищає кольори «Динамо» з січня 2018-го року після переходу з донецького «Олімпіка». У поточному сезоні Артем провів за «Динамо» 19 матчів у всіх турнірах, де забив 2 м'ячі.

Орієнтовна вартість футболіста складає €2 мільйони. Контракт Шабанова з «Динамо» розрахований до грудня 2021-го року.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Telegram

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    u6464u
      u6464u, 12.02.2020 14:15
    -1
    а шо он кому то нужен, смеются сами с себя,приколисты,ну да так жить веселей.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 12.02.2020 12:23
    0
    может быть даже на следующий отбор это основная пара центральных защитников будет.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 12.02.2020 12:22
    0
    ВВВ, 12.02.2020 11:56
    На місці тренерського штабу я би готував як основну пару захисників Бурда-Попов! Обидва молоді,можуть вчитися і прогресувати,тому можна виліити те що потрібно тренерам!
    да, бурда-попов должны быть основными.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 12.02.2020 12:21
    0
    BaZia, 12.02.2020 11:49
    Как минимум не хуже Кадара, хотелось бы увидеть связку Бурда-Шабанов в ближайшее время.
    ты нашёл на кого ровнять
    ВВВ
      ВВВ, 12.02.2020 11:56
    -2
    На місці тренерського штабу я би готував як основну пару захисників Бурда-Попов! Обидва молоді,можуть вчитися і прогресувати,тому можна виліити те що потрібно тренерам!
    BaZia
    online
      BaZia, 12.02.2020 11:49
    0
    Как минимум не хуже Кадара, хотелось бы увидеть связку Бурда-Шабанов в ближайшее время.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 12.02.2020 11:32
    -1
    а что было куда
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 12.02.2020 12:23
    0
    может быть даже на следующий отбор это основная пара центральных защитников будет.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 12.02.2020 12:22
    0
    ВВВ, 12.02.2020 11:56
    На місці тренерського штабу я би готував як основну пару захисників Бурда-Попов! Обидва молоді,можуть вчитися і прогресувати,тому можна виліити те що потрібно тренерам!
    да, бурда-попов должны быть основными.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 12.02.2020 12:21
    0
    BaZia, 12.02.2020 11:49
    Как минимум не хуже Кадара, хотелось бы увидеть связку Бурда-Шабанов в ближайшее время.
    ты нашёл на кого ровнять
    BaZia
    online
      BaZia, 12.02.2020 11:49
    0
    Как минимум не хуже Кадара, хотелось бы увидеть связку Бурда-Шабанов в ближайшее время.