НХЛ. Тампа обіграла Піттсбург, перемоги Колорадо, Айлендерс і Едмонтона

А один матч перенесений через серцевий напад у гравця Сент-Луїса

© twitter.com/TBLightning

У Столичному дивізіоні Піттсбург мав можливість скоротити відставання від Вашингтона, проте Пінгвіни на своєму льоду поступилися Тампі-Бей з рахунком 1:2 в овертаймі. Блискавки здобули 8 перемогу поспіль, але не обійшлося без проблем, так як травму отримав провідний форвард Микита Кучеров. Піттсбург залишився 2-м в своєму дивізіоні, а Тампа займає аналогічну позицію в Атлантичному дивізіоні.

Важливу перемогу здобули Нью-Йорк Айлендерс, які зупинили Філадельфію. Льотчики останнім часом виглядають непогано, але сьогодні програли 3:5, пропустивши дві шайби на останній хвилині третього періоду.

Острів'яни утримуються в топ-3 Столичного дивізіону, однак боротьба тут досить щільна, так як Коламбус, Філадельфія і Кароліна зовсім поруч.

На Заході відзначимо 5-ту поспіль перемогу Колорадо. Лавини обіграли Оттаву і максимально наблизилися до лідера конференції Сент-Луїса, який більшу частину сезону не віддає своє 1-е місце. Сент-Луїсу, правда, було не до хокею. Блюзмени проводили матч проти Анахайма, проте гру відклали на невизначений час.

У першому періоді серцевий напад стався у відомого захисника Джея Боумістера. Досвідченому гравцеві стало погано на лавці запасних, і матч довелося перенести на інший час.

Повідомляється, що стан Боумістера стабілізували.

Баффало - Детройт 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)

Воротарі: Хаттон - Берньє

Кидки: 25 - 29

Торонто - Арізона 3:2 (в овертаймі) (1:1, 0:1, 1:0, 1:0)

Воротарі: Кемпбелл - Хілл

Кидки: 41 - 37

Нью-Джерсі - Флорида 3:5 (1:2, 2:3, 0:0)

Воротарі: Домінго - Монтембро