Мілан звільнить Піолі, якщо він не виведе команду в Лігу чемпіонів

Італійський клуб готовий знову змінити тренера

Мілан звільнить Піолі, якщо він не виведе команду в Лігу чемпіонів
© twitter. Стефано Піолі

Керівництво «Мілана» поставила ультиматум головному тренеру команди Стефано Піолі.

Як повідомляє Calciomercato, наставник буде звільнений, якщо не виведе команду в Лігу чемпіонів за підсумками сезону.

Нині «Мілан» займає восьме місце в турнірній таблиці з 10-очковим відставанням від зони ЛЧ.

Нагадаємо, що Піолі очолив «Мілан» в жовтні 2019 року, змінивши на цій посаді Марко Джампаоло.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Calciomercato

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 11.02.2020 17:43
    +2
    Там и Лига Европы под вопросом
    Trasher311987
      Trasher311987, 11.02.2020 17:26
    0
    Шева будет осенью. Это точно уже. Админы Бобан и Мальдини.
    Шева прийдёт вместе с Тассоти Малдерой.
    Я думаю это правильно.
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 11.02.2020 17:18
    +5
    Можуть вже звільняти
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 11.02.2020 16:58
    +4
    Ставить такие задачи перед тренером, когда нынешний Милан находится в полной жопе, может только неадекватное руководство клуба. Нужно трезво смотреть на происходящее и здраво оценивать свои возможности и силы. Какая Лига Чемпионов ? Тут за Лигу Европы зацепится проблематично будет...
    Lazio
      Lazio, 11.02.2020 16:07
    +2
    Керівництво Мілану по ходу з Марса...
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 11.02.2020 17:18
    +5
    Можуть вже звільняти
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 11.02.2020 16:58
    +4
    Ставить такие задачи перед тренером, когда нынешний Милан находится в полной жопе, может только неадекватное руководство клуба. Нужно трезво смотреть на происходящее и здраво оценивать свои возможности и силы. Какая Лига Чемпионов ? Тут за Лигу Европы зацепится проблематично будет...
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 11.02.2020 17:43
    +2
    Там и Лига Европы под вопросом
    Lazio
      Lazio, 11.02.2020 16:07
    +2
    Керівництво Мілану по ходу з Марса...
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 11.02.2020 17:26
    0
    Шева будет осенью. Это точно уже. Админы Бобан и Мальдини.
    Шева прийдёт вместе с Тассоти Малдерой.
    Я думаю это правильно.