ВІДЕО. Навчився у Мессі. Матьє забив диво-штрафний за Спортинг

Екс-гравець Барселони вразив ворота Портімоненсе

© Twitter

Португальський «Спортінг» виграв у «Портімоненсе» (2:1). На 32-й хвилині матчу захисник Жеремі Матьє зрівняв рахунок в матчі ідеальним ударом зі штрафного.

Правда матч був затьмарений для Матьє травмою, за чверть години до фінального свистка він змушений був покинути поле через травму ахіллового сухожилля.

36-річний француз перейшов в «Спортинг» в липні 2017 року з Барселони на правах вільного агента. У поточному сезоні Матьє провів 22 матчі у всіх турнірах, забив 3 м'ячі і зробив 1 гольову передачу.

Після 20 турів чемпіонату Португалії «Спортінг» займає 3-е місце, випереджаючи на одне очко «Брагу». Лідирує Бенфіка.