09.02.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Барселона взяла верх над Бетісом в гостях, Мессі зробив три ассисти

Глядачі матчу в Севільї побачили 5 голів, 8 попереджень і 2 вилучення

Барселона взяла верх над Бетісом в гостях, Мессі зробив три ассисти
© Twitter

9 лютого відбулися 5 матчів 23-го туру іспанської Ла Ліги. «Барселона» здобула складну вольову перемогу над «Бетісом» в гостях і скоротила відставання від «Реала» до трьох очок. Ліонель Мессі віддав у матчі три гольові передачі.

Турнірну таблицю очолюють: «Реал» Мадрид (52 очка), «Барселона» (49), далі йдуть: «Хетафе» (42), «Атлетіко» і «Севілья» (по 39), «Реал Сосьєдад» і «Валенсія» (по 37).

Ла Ліга. 23-й тур

«Бетіс» – «Барселона» – 2:3

Голи: Каналес, 6, пенальті (1:0). де Йонг, 9 (1:1). Фекір, 26 (2:1). Бускетс, 45+3 (2:2). Лангле, 72 (2:3).

«Сельта» – «Севілья» – 2:1

Голи: Ен-Несірі, 23 (0:1). Аспас, 78 (1:1). Систо, 90+1 (2:1).

«Осасуна» – «Реал» – 1:4

Голи: У.Гарсія, 14 (1:0). Іско, 33 (1:1). Серхіо Рамос, 38 (1:2). Васкес, 84 (1:3). Йович, 90+2 (1:4).

«Реал Сосьєдад» – «Атлетик» – 2:1

Голи: Порту, 65 (1:0). Іньякі Вільямс, 71 (1:1). Ісак, 83 (2:1).

«Еспаньол» – «Мальорка» – 1:0

Гол: Рауль Де Томас, 58

Турнірна таблиця Ла Ліги

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    denzellezned
      denzellezned, 10.02.2020 20:37
    0
    14sergey1953, 10.02.2020 00:21
    Месси, гений футбола!!! Кроме голевых передач, вратарь Бетиса вытащил 3 удара Месси, а в конце игры, судья не назначил на Месси 100 % пенальти!
    Судья взагалі якійсь бовдур, на 2 хвилині 100% фол на Мессі, а цей бовдур не бачить і Барса в наступній атаці пропускає гол А в кінці матчу у цього бовдура взагалі якесь загострення хвороби відбулось Ні ну добре не впевнений чи тримали, іди Var глянь і переконайся, ні цей бовдур маше ніби воно впевнене, забрав у Мессі право пробити пеналь
    denzellezned
      denzellezned, 10.02.2020 20:30
    +1
    Мессі геній Як мені пощастили бачити його гру кожного тижня Таке відчуття що він поле баче не як всі футболісти, а з гори як ми по TV
    Shchebet
      Shchebet, 10.02.2020 06:04
    +2
    Так как Месси играет, он вполне и до 40 лет может продолжать ...
    Если захочет и не пресытиться футболом...
    Интересно какая у него итоговая статистика могла бы быть...
    Красава!!!
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 10.02.2020 00:43
    -8
    Повезло Путалоне, третий гол абсолютно халявный залетел, вратарь просто подскользнулся.
    Shunya|Kh
      Shunya|Kh, 10.02.2020 00:23
    0
    14sergey1953
      14sergey1953, 10.02.2020 00:21
    +7
    Месси, гений футбола!!! Кроме голевых передач, вратарь Бетиса вытащил 3 удара Месси, а в конце игры, судья не назначил на Месси 100 % пенальти!
    14sergey1953
      14sergey1953, 10.02.2020 00:21
    +7
    Месси, гений футбола!!! Кроме голевых передач, вратарь Бетиса вытащил 3 удара Месси, а в конце игры, судья не назначил на Месси 100 % пенальти!
    Shchebet
      Shchebet, 10.02.2020 06:04
    +2
    Так как Месси играет, он вполне и до 40 лет может продолжать ...
    Если захочет и не пресытиться футболом...
    Интересно какая у него итоговая статистика могла бы быть...
    Красава!!!
    denzellezned
      denzellezned, 10.02.2020 20:30
    +1
    Мессі геній Як мені пощастили бачити його гру кожного тижня Таке відчуття що він поле баче не як всі футболісти, а з гори як ми по TV
    denzellezned
      denzellezned, 10.02.2020 20:37
    0
    14sergey1953, 10.02.2020 00:21
    Месси, гений футбола!!! Кроме голевых передач, вратарь Бетиса вытащил 3 удара Месси, а в конце игры, судья не назначил на Месси 100 % пенальти!
    Судья взагалі якійсь бовдур, на 2 хвилині 100% фол на Мессі, а цей бовдур не бачить і Барса в наступній атаці пропускає гол А в кінці матчу у цього бовдура взагалі якесь загострення хвороби відбулось Ні ну добре не впевнений чи тримали, іди Var глянь і переконайся, ні цей бовдур маше ніби воно впевнене, забрав у Мессі право пробити пеналь
    Shunya|Kh
      Shunya|Kh, 10.02.2020 00:23
    0