Львів виграв товариський матч у словенського клубу Мура

Клуб УПЛ проводить навчально-тренувальний збір у Туреччині

1938
0
ПФК Львів

Футбольний клуб «Львів» зіграв черговий товариський матч. Клуб запланував провести три спаринги за три дні під час навчально-тренувального збору в Туреччині.

9 лютого суперником «синьо-золотих левів» стала словенська команда «Мура». Львів'яни перемогли з рахунком 2:0. Голи були забиті на 25-й (Альваро відзначився з пенальті) і 30-й хвилині (Сабіно). На 85-й хвилині був вилучений один з гравців клубу УПЛ.

10 лютого «Львів» зіграє проти «Маріуполя», а на 11 лютого керівництво клубу домовилося про гру проти ФК «Лорі» з Вірменії, лідера свого чемпіонату.

12 лютого команда вирушить до Львова, де почне планову підготовку до матчу 22 лютого на виїзді проти донецького «Олімпіка».

Товариський матч

9 лютого. Туреччина

ПФК «Львів» (Україна) – «Мура» (Словенія) – 2:0

Голи: Алваро, 25 (пен.), Сабіно (30)

Стартовий склад ПФК «Львів»: Пеньков, Люлька, Борзенко, Братков, Приймак, Татарков, Богунов, Бопесу, Сабіно, Алваро, Ренан.

У другому таймі виходили: Сарнавський, Гончар, Кравчук, Бусько, Клименчук, Нич, Ходаковський, Шина, Жонатан, Велвес, Пернамбуко.