Андрій ШЕВЧЕНКО: «Завжди з вами, хлопці! Вперед, Мілан»

Екс-гравець «Мілана» підтримав «россонері» перед матчем з «Інтером»

Андрій ШЕВЧЕНКО: «Завжди з вами, хлопці! Вперед, Мілан»
© ФК Мілан. Андрій Шевченко

Колишній нападник «Мілана» Андрій Шевченко, який нині обіймає посаду головного тренера збірної України з футболу, підтримав італійський клуб перед матчем чемпіонату Італії з «Інтером».

«Завжди з вами, хлопці! Вперед, Мілан», — написав Шевченко в Instagram.

Поєдинок «Інтер» — «Мілан» відбудеться в неділю, 9-го лютого, о 21:45 за київським часом.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sempre con voi ragazzi! Forza @acmilan 👏🏻🔴⚫️ #SempreMilan #DerbyMilano #SanSiro

Публикация от Andriy Shevchenko (@andriyshevchenko)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    kot_sumy
    online
      kot_sumy, 09.02.2020 15:31
    +4
    andre_lui, 09.02.2020 14:48
    Я думаю, что сейчас он тренер сборной и ему некоректно открыто поддерживать свой родной клуб в Украине!
    Что???
    DICTATOR_UA
      DICTATOR_UA , 09.02.2020 15:11
    -5
    Владимир Ключка, 09.02.2020 14:32
    я хотел бы ошибаться но вот Динамо Киев ты такого не говорил.....
    тому що Динамо це не допоможе
    Lucky Lucky
      Lucky Lucky, 09.02.2020 14:49
    0
    andre_lui, 09.02.2020 14:48
    Я думаю, что сейчас он тренер сборной и ему некоректно открыто поддерживать свой родной клуб в Украине!
    что за бред?)
    andre_lui
      andre_lui, 09.02.2020 14:48
    -7
    Я думаю, что сейчас он тренер сборной и ему некоректно открыто поддерживать свой родной клуб в Украине!
    Владимир Ключка
      Владимир Ключка, 09.02.2020 14:32
    -3
    я хотел бы ошибаться но вот Динамо Киев ты такого не говорил.....
    Trasher311987
      Trasher311987, 09.02.2020 14:23
    +7
    Его не хватает команде.
    Его Интер просто боялся.
    Почти в каждом матче Шева ложил голешник.
    Тот в полуфинале лч я не забуду никогда.
    Очень хочу чтобы он стал главным там.
    Мне кажется он бы смог многое в Милане.
    mb_cdi
      mb_cdi, 09.02.2020 13:49
    +11
    Легенда!
    mb_cdi
      mb_cdi, 09.02.2020 13:49
    +11
    Легенда!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 09.02.2020 14:23
    +7
    Его не хватает команде.
    Его Интер просто боялся.
    Почти в каждом матче Шева ложил голешник.
    Тот в полуфинале лч я не забуду никогда.
    Очень хочу чтобы он стал главным там.
    Мне кажется он бы смог многое в Милане.
    kot_sumy
    online
      kot_sumy, 09.02.2020 15:31
    +4
    andre_lui, 09.02.2020 14:48
    Я думаю, что сейчас он тренер сборной и ему некоректно открыто поддерживать свой родной клуб в Украине!
    Что???
    Lucky Lucky
      Lucky Lucky, 09.02.2020 14:49
    0
    andre_lui, 09.02.2020 14:48
    Я думаю, что сейчас он тренер сборной и ему некоректно открыто поддерживать свой родной клуб в Украине!
    что за бред?)