Інгулець здобув вольову перемогу над молодіжкою Олександрії

У складі команди Першої ліги відзначилися Коробка, Бартулович, Козак

2002
1
ФК Інгулець

У своєму другому контрольному матчі року, який з технічних причин було перенесено до Олександрії, «Інгулець» Петрове здобув вольову перемогу над командою «Олександрія» U-21 з рахунком 3:1.

Традиційно для цього періоду зборів тренерський штаб визначив різні склади для кожного тайму. Вже на 16-й хвилині матчу гравці «Олександрії» змусили Романа Льопку діставати м'яч з сітки воріт, тож перший тайм завершився з рахунком 0:1. Але вже на початку другого тайму на 48-й хвилині Володимир Коробка зрівняв рахунок. Новачок команди Младен Бартулович на 81-й хвилині з пенальті вивів «Інгулець» вперед, а Олександр Козак на 83-й хвилині закріпив перевагу жовто-червоних.

Товариський матч

«Олександрія» U-21 – «Інгулець» – 1:3

Голы: 16 – Коробка, 48, Бартулович, 81 (пен), Козак, 83.

«Інгулець» (1-й тайм): Льопка, Балан, Кучеренко, Синьогуб, Новачок, Марчук (Лобода, 34), Загальский, Щедрий, Коваленко, Мішуренко, Сула.

«Інгулець» (2-й тайм): Шуст, Павлов, Ковальов, Фатєєв, Квасний, Запорожець, Козак, Бартулович, Лупашко, Коробка, Січінава.