Українські гімнастки виступлять в Москві, хоча всі ліцензії на ОІ отримані

У заявку збірної України включені Христина Погранична та Єва Мелещук

Українські гімнастки виступлять в Москві, хоча всі ліцензії на ОІ отримані
© ФГУ. Христина Погранична

Федерація гімнастики України прийняла рішення відправити команду на міжнародні змагання в Росію.

Українські гімнастки візьмуть участь у Гран-прі Москви, яке пройде з 7 по 9 лютого.

Команда відвідає Москву незважаючи на те, що всі Олімпійські ліцензії вже отримані.

У заявку збірної України включені Христина Погранична і Єва Мелещук.

Нижче наведено розклад змагань.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Олег Стець
      Олег Стець, 06.02.2020 15:52
    0
    Хохлятина !!!
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 06.02.2020 09:40
    -3
    andreypoltava234, 06.02.2020 09:14
    так что ж ты любитель москалей не на московии сидишь..а в италии....? интересно, ты бы тоже такую ..рень писал, если бы у тебя были личные потери за прошедший период войны?)
    Ты следишь за высокими гостями? Помпео сказал про военный конфликт. И всё. Вот пастор начал операцию и случился конфликт. Кто кому войну объявлял? Тебя бомбили или был вражеский десант тебе на голову? За потери благодари Пороха. Переговоры надо было сразу начинать, а не теперь. Ну и тема тут другая, кукаринский ты бот наш из киберсопротивления ольгинцам. Много ж вас Порох наклепал. Известно про десятки ботрумов и тысячи активных ботов... На завод бы пошли зарабатывать честным трудом.
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 06.02.2020 09:33
    -4
    1. Предлагаю приспустить фланг страны во всей Галиции.
    2. Зачем такое публиковать? Ведь там могут быть наши разведчицы.
    andreypoltava234
      andreypoltava234, 06.02.2020 09:28
    -2
    о...ольгино заступает на смену...))
    andreypoltava234
      andreypoltava234, 06.02.2020 09:18
    -1
    Sashamar, 06.02.2020 08:27
    Дарма. До Москви можна їхати тільки коли є реальні шанси на виграш і приниження господарів. На жаль, художня гімнастика не той випадок.
    вот в том числе из-за таких "философов" ..уйло вернули в пасе...
    andreypoltava234
      andreypoltava234, 06.02.2020 09:14
    0
    Lazio, 06.02.2020 08:45
    О йо йой!!!! А що так мало коментів з бризганням слини!?????? Як розї@ашити в зраді наших тенісисток - так сука сутками не їли і не спали - критикували, аж гай шумів...
    Блазні!!!
    так что ж ты любитель москалей не на московии сидишь..а в италии....? интересно, ты бы тоже такую ..рень писал, если бы у тебя были личные потери за прошедший период войны?)
    common_sense
      common_sense, 06.02.2020 09:10
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    идиоты
    Lazio
      Lazio, 06.02.2020 08:45
    -2
    О йо йой!!!! А що так мало коментів з бризганням слини!?????? Як розї@ашити в зраді наших тенісисток - так сука сутками не їли і не спали - критикували, аж гай шумів...
    Блазні!!!
    Sashamar
      Sashamar, 06.02.2020 08:27
    +2
    Дарма. До Москви можна їхати тільки коли є реальні шанси на виграш і приниження господарів. На жаль, художня гімнастика не той випадок.
    Милчел Авек
      Милчел Авек, 05.02.2020 23:23
    +4
    Да уж. Как сказал классик:
    Сильны бороду ты носишь мышцы крепкие твои,
    на словах ты терминатор а по сути первый блин...
    Милчел Авек
      Милчел Авек, 05.02.2020 23:23
    +4
    Да уж. Как сказал классик:
    Сильны бороду ты носишь мышцы крепкие твои,
    на словах ты терминатор а по сути первый блин...
    Sashamar
      Sashamar, 06.02.2020 08:27
    +2
    Дарма. До Москви можна їхати тільки коли є реальні шанси на виграш і приниження господарів. На жаль, художня гімнастика не той випадок.
    Олег Стець
      Олег Стець, 06.02.2020 15:52
    0
    Хохлятина !!!
    andreypoltava234
      andreypoltava234, 06.02.2020 09:14
    0
    Lazio, 06.02.2020 08:45
    О йо йой!!!! А що так мало коментів з бризганням слини!?????? Як розї@ашити в зраді наших тенісисток - так сука сутками не їли і не спали - критикували, аж гай шумів...
    Блазні!!!
    так что ж ты любитель москалей не на московии сидишь..а в италии....? интересно, ты бы тоже такую ..рень писал, если бы у тебя были личные потери за прошедший период войны?)