Кубок Федерації. Хорватія виграла у Болгарії, Україна поки спостерігає

В Естонії стартували змагання в Першій групі Євроафриканської зони

Кубок Федерації. Хорватія виграла у Болгарії, Україна поки спостерігає
© FedCup

5 лютого в естонському Таллінні стартували змагання Кубка Федерації в Першій групі Євроафриканської зони. Збірна України виступає в групі з командами Хорватії та Болгарії.

У напруженому матчі першого туру хорватські тенісистки переграли болгарську команду з рахунком 2:1 за рахунок вирішальної перемоги в парному розряді.

6 лютого Україна зіграє проти Болгарії, а на наступний день поміряється силами з Хорватією. За українську команду заявлені Еліна Світоліна, Даяна Ястремська, Леся Цуренко, Катаріна Завацька і Марта Костюк.

Кубок Федерації 2020

Євроафриканська зона. Перша група

Група A. 1-й тур.

Хорватія – Болгарія – 2:1

Леа Бошкович – Ізабелла Шинікова – 2:6, 6:4, 6:4

Яна Фетт – Вікторія Томова – 2:6, 4:6

Яна Фетт / Дарія Юрак – Ізабелла Шинікова / Вікторія Томова – 6:2, 3:6, 6:1

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    vital
    online
      vital, 06.02.2020 08:59
    +1
    Ruslan55, 06.02.2020 01:05
    Вболівав за гречанок, тому що в цьому матчі по суті вирішувався наш суперник в плей офф, а якщо точніше, то в першому ж матчі цієї дуелі..Малигіна ледь не виграла, але все ж таки програла і це дуже добре! Пару Контавейт теж в одинці не витягнула. Після цього матчу в нас просто ідеальні умови, щоб пройти нарешті цю м'ясорубку, тим більше у такому складі. Тепер по суті і пара не потрібна, залишається тільки обіграти перших двох ракеток Болгарії, Хорватії і Греції.. крім болгарки Томової із топ 150 більше нікого немає і близько. Таких суперниць Еліна і Даяна мають виносити як на тренуванні! Все поки складається ідеально для нас, крім трансляції, якої сьогодні не було навіть із центрального корту! Невже Естонія така відстала країна, що не може поставити хоть одну камеру і транслювати відео в ютуб?
    Єдине що у хорваток кращий календар, ніж у нас - ігри середа, п'ятниця, субота. А Україна без днів відпочинку гратиме: четвер, п'ятниця і сподіваюся що ще й субота.
    vital
    online
      vital, 06.02.2020 05:38
    +4
    Ruslan55, 06.02.2020 01:05
    Вболівав за гречанок, тому що в цьому матчі по суті вирішувався наш суперник в плей офф, а якщо точніше, то в першому ж матчі цієї дуелі..Малигіна ледь не виграла, але все ж таки програла і це дуже добре! Пару Контавейт теж в одинці не витягнула. Після цього матчу в нас просто ідеальні умови, щоб пройти нарешті цю м'ясорубку, тим більше у такому складі. Тепер по суті і пара не потрібна, залишається тільки обіграти перших двох ракеток Болгарії, Хорватії і Греції.. крім болгарки Томової із топ 150 більше нікого немає і близько. Таких суперниць Еліна і Даяна мають виносити як на тренуванні! Все поки складається ідеально для нас, крім трансляції, якої сьогодні не було навіть із центрального корту! Невже Естонія така відстала країна, що не може поставити хоть одну камеру і транслювати відео в ютуб?
    Жаль що немає трансляції. Особисто я минулого року усі матчі нашої збірної в Польщі з задоволенням подивився.
    Ruslan55
      Ruslan55, 06.02.2020 01:05
    +6
    Вболівав за гречанок, тому що в цьому матчі по суті вирішувався наш суперник в плей офф, а якщо точніше, то в першому ж матчі цієї дуелі..Малигіна ледь не виграла, але все ж таки програла і це дуже добре! Пару Контавейт теж в одинці не витягнула. Після цього матчу в нас просто ідеальні умови, щоб пройти нарешті цю м'ясорубку, тим більше у такому складі. Тепер по суті і пара не потрібна, залишається тільки обіграти перших двох ракеток Болгарії, Хорватії і Греції.. крім болгарки Томової із топ 150 більше нікого немає і близько. Таких суперниць Еліна і Даяна мають виносити як на тренуванні! Все поки складається ідеально для нас, крім трансляції, якої сьогодні не було навіть із центрального корту! Невже Естонія така відстала країна, що не може поставити хоть одну камеру і транслювати відео в ютуб?
    yira
      yira, 06.02.2020 01:03
    +3
    Al Zolo, 06.02.2020 00:08
    не знаю что надо делать украинкам чтоб не обыграть совсем никакущую Болгарию
    Шукаеш, придумуєш привід?😀
    У Катаріни Завацької вчора був ювілей — 20 років 🌹🎂
    Могла споїти всю команду всмерть 😂
    Катаріну з Днем народження, щастя в житті!
    mmuk
      mmuk, 06.02.2020 00:39
    +3
    yira, 06.02.2020 00:34
    В групі В в Таллінні були зіграні 2 матчі.
    Італія — Австрія 3:0
    Греція — Естонія 2:1 (Контавейт свою гру виграла, Малигіна програла, зробили заміну для пари, виставили там Контавейт, але не допомогло — в 3 сетах програли пару).
    В групі А в Люксембурзі: Швеція — Люксембург 2:1
    В групі В в Люксембурзі: Словенія — Турція 2:1
    Було б доречно, щоб це було написано в новинах, а не в коментарях. А Вам я дякую
    yira
      yira, 06.02.2020 00:34
    +3
    В групі В в Таллінні були зіграні 2 матчі.
    Італія — Австрія 3:0
    Греція — Естонія 2:1 (Контавейт свою гру виграла, Малигіна програла, зробили заміну для пари, виставили там Контавейт, але не допомогло — в 3 сетах програли пару).
    В групі А в Люксембурзі: Швеція — Люксембург 2:1
    В групі В в Люксембурзі: Словенія — Турція 2:1
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 06.02.2020 00:08
    +4
    не знаю что надо делать украинкам чтоб не обыграть совсем никакущую Болгарию
    Ruslan55
      Ruslan55, 06.02.2020 01:05
    +6
    Вболівав за гречанок, тому що в цьому матчі по суті вирішувався наш суперник в плей офф, а якщо точніше, то в першому ж матчі цієї дуелі..Малигіна ледь не виграла, але все ж таки програла і це дуже добре! Пару Контавейт теж в одинці не витягнула. Після цього матчу в нас просто ідеальні умови, щоб пройти нарешті цю м'ясорубку, тим більше у такому складі. Тепер по суті і пара не потрібна, залишається тільки обіграти перших двох ракеток Болгарії, Хорватії і Греції.. крім болгарки Томової із топ 150 більше нікого немає і близько. Таких суперниць Еліна і Даяна мають виносити як на тренуванні! Все поки складається ідеально для нас, крім трансляції, якої сьогодні не було навіть із центрального корту! Невже Естонія така відстала країна, що не може поставити хоть одну камеру і транслювати відео в ютуб?
    vital
    online
      vital, 06.02.2020 05:38
    +4
    Ruslan55, 06.02.2020 01:05
    Вболівав за гречанок, тому що в цьому матчі по суті вирішувався наш суперник в плей офф, а якщо точніше, то в першому ж матчі цієї дуелі..Малигіна ледь не виграла, але все ж таки програла і це дуже добре! Пару Контавейт теж в одинці не витягнула. Після цього матчу в нас просто ідеальні умови, щоб пройти нарешті цю м'ясорубку, тим більше у такому складі. Тепер по суті і пара не потрібна, залишається тільки обіграти перших двох ракеток Болгарії, Хорватії і Греції.. крім болгарки Томової із топ 150 більше нікого немає і близько. Таких суперниць Еліна і Даяна мають виносити як на тренуванні! Все поки складається ідеально для нас, крім трансляції, якої сьогодні не було навіть із центрального корту! Невже Естонія така відстала країна, що не може поставити хоть одну камеру і транслювати відео в ютуб?
    Жаль що немає трансляції. Особисто я минулого року усі матчі нашої збірної в Польщі з задоволенням подивився.
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 06.02.2020 00:08
    +4
    не знаю что надо делать украинкам чтоб не обыграть совсем никакущую Болгарию
    yira
      yira, 06.02.2020 01:03
    +3
    Al Zolo, 06.02.2020 00:08
    не знаю что надо делать украинкам чтоб не обыграть совсем никакущую Болгарию
    Шукаеш, придумуєш привід?😀
    У Катаріни Завацької вчора був ювілей — 20 років 🌹🎂
    Могла споїти всю команду всмерть 😂
    Катаріну з Днем народження, щастя в житті!
    mmuk
      mmuk, 06.02.2020 00:39
    +3
    yira, 06.02.2020 00:34
    В групі В в Таллінні були зіграні 2 матчі.
    Італія — Австрія 3:0
    Греція — Естонія 2:1 (Контавейт свою гру виграла, Малигіна програла, зробили заміну для пари, виставили там Контавейт, але не допомогло — в 3 сетах програли пару).
    В групі А в Люксембурзі: Швеція — Люксембург 2:1
    В групі В в Люксембурзі: Словенія — Турція 2:1
    Було б доречно, щоб це було написано в новинах, а не в коментарях. А Вам я дякую
    yira
      yira, 06.02.2020 00:34
    +3
    В групі В в Таллінні були зіграні 2 матчі.
    Італія — Австрія 3:0
    Греція — Естонія 2:1 (Контавейт свою гру виграла, Малигіна програла, зробили заміну для пари, виставили там Контавейт, але не допомогло — в 3 сетах програли пару).
    В групі А в Люксембурзі: Швеція — Люксембург 2:1
    В групі В в Люксембурзі: Словенія — Турція 2:1
    vital
    online
      vital, 06.02.2020 08:59
    +1
    Ruslan55, 06.02.2020 01:05
    Вболівав за гречанок, тому що в цьому матчі по суті вирішувався наш суперник в плей офф, а якщо точніше, то в першому ж матчі цієї дуелі..Малигіна ледь не виграла, але все ж таки програла і це дуже добре! Пару Контавейт теж в одинці не витягнула. Після цього матчу в нас просто ідеальні умови, щоб пройти нарешті цю м'ясорубку, тим більше у такому складі. Тепер по суті і пара не потрібна, залишається тільки обіграти перших двох ракеток Болгарії, Хорватії і Греції.. крім болгарки Томової із топ 150 більше нікого немає і близько. Таких суперниць Еліна і Даяна мають виносити як на тренуванні! Все поки складається ідеально для нас, крім трансляції, якої сьогодні не було навіть із центрального корту! Невже Естонія така відстала країна, що не може поставити хоть одну камеру і транслювати відео в ютуб?
    Єдине що у хорваток кращий календар, ніж у нас - ігри середа, п'ятниця, субота. А Україна без днів відпочинку гратиме: четвер, п'ятниця і сподіваюся що ще й субота.