Ігор ЦИГАНИК: «Солю шукають команду, але він не піде»

Іспанець, швидше за все, залишиться в київській команді

Ігор ЦИГАНИК: «Солю шукають команду, але він не піде»
© fcdynamo.kiev.ua

Форвард «Динамо» Фран Соль, який поки не може завоювати місце в основному складі, ще має шанси покинути команду, але зробити це буде складно.

Журналіст Ігор Циганик вважає, що кияни не будуть підписувати нападника.

«Зараз купувати форварда динамівцям немає ніякого сенсу. Команда не грає в єврокубках. Залишився Кубок України, де немає головного конкурента «Шахтаря». «Динамо» має обіграти вдома «Олександрію», при всій до неї повазі, і пройти в наступну стадію Кубка. Звичайно, не обов'язково, що саме так трапиться, але все ж».

«Є Соль, якого ще не віддали, але якому, за моєю інформацією, все-таки шукають команду. Йдеться про оренду, хоча найкращим варіантом є, безумовно, продаж. Але з тим, контрактом, які у є у Соля з київським «Динамо», я сумніваюся, що він кудись поїде», - сказав журналіст у своїй передачі Циганик Live.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Динамо Київ від Шурика

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    BaZia
    online
      BaZia, 05.02.2020 19:15
    -1
    Все вірно, на ті цілі що зараз стоять перед ДК вистачить і Русина. Влітку до команди приєднається Каргбо, і скоріш за все повернуть з оренди Родрігеша
    Bandera
      Bandera, 05.02.2020 18:46
    -2
    Evgene Boykinyuk, 05.02.2020 15:56
    а команда калибра шахтёра во сколько форвардов??
    А бразильська команда "шахтьор" повинна йти на)(уй.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 05.02.2020 15:56
    -4
    Сергей Рыкун, 05.02.2020 15:53
    В упл команда калибра динамо вообще должна играть в два форварда
    а команда калибра шахтёра во сколько форвардов??
    Сергей Рыкун
      Сергей Рыкун, 05.02.2020 15:53
    +6
    В упл команда калибра динамо вообще должна играть в два форварда
    Anna Tymchenko
      Anna Tymchenko, 05.02.2020 15:35
    +4
    Избавится от форварда в виду почти полного отсутствия игроков на позиции, может не стоит торопиться?
    Semiramida
      Semiramida, 05.02.2020 15:33
    +7
    CОЛЬют Соля. А ведь перспективный футболист. Человек получил травму и никак не может найти свою колею в Динамо. А Михайличенко, чтобы дать парню шанс - отмахивается от испанца! Иногда кажется, что Михайличенко и сам не знает, что хочет. Различные эксперименты с перестановкой состава до добра не доведут! Так хоть бы молодёжь развивал! Серебро Динамо скорей всего возьмёт, да и Кубок Украины возможно выиграет. Но игры -нет! Единственная игра, где я видела настоящее Динамо - это игра на Кубок Украины с Шахтёром. А остальные игры - что в Лиге Европы, что в ЧУ - жалкое зрелище! За что только тренерскому штабу деньги платит Суркис?
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 05.02.2020 15:04
    -5
    Соль один из худших трансферов за всю историю динамо!
    Semiramida
      Semiramida, 05.02.2020 15:33
    +7
    CОЛЬют Соля. А ведь перспективный футболист. Человек получил травму и никак не может найти свою колею в Динамо. А Михайличенко, чтобы дать парню шанс - отмахивается от испанца! Иногда кажется, что Михайличенко и сам не знает, что хочет. Различные эксперименты с перестановкой состава до добра не доведут! Так хоть бы молодёжь развивал! Серебро Динамо скорей всего возьмёт, да и Кубок Украины возможно выиграет. Но игры -нет! Единственная игра, где я видела настоящее Динамо - это игра на Кубок Украины с Шахтёром. А остальные игры - что в Лиге Европы, что в ЧУ - жалкое зрелище! За что только тренерскому штабу деньги платит Суркис?
    Сергей Рыкун
      Сергей Рыкун, 05.02.2020 15:53
    +6
    В упл команда калибра динамо вообще должна играть в два форварда
    Anna Tymchenko
      Anna Tymchenko, 05.02.2020 15:35
    +4
    Избавится от форварда в виду почти полного отсутствия игроков на позиции, может не стоит торопиться?