Київське Динамо дозаявило трьох футболістів, але не Каргбо і Беніто

У заявці клубу з різних причин все ще немає двох новачків клубу

Київське Динамо дозаявило трьох футболістів, але не Каргбо і Беніто
© ФК Динамо Київ

Київське «Динамо» дозаявило на сезон в УПЛ трьох молодих футболістів. Всі троє є вихованцями академії клубу і залучаються до тренувань з командою U-19. Серед них:

  • голкіпер Денис Ігнатенко (2002 р.н.)
  • захисник Максим Дячук (2003 р.н.)
  • нападник Назар Волошин (2003 р.н.)

Із заявки киян були виключені голкіпер Данило Червінський і захисник Тарас Дмитрук.

У заявці клубу все ще немає двох новачків: нападника Ібрагіма Каргбо, який отримав травму в товариському матчі, і півзахисника Беніто, який очікує необхідні документи для переїзду в Україну.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — УПЛ

(18 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Golhrenshtanga
      Golhrenshtanga, 05.02.2020 07:39
    0
    Думал и не дождусь когда Волошин будет заявлен за первую команду
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 04.02.2020 23:15
    -9
    rugby1970, 04.02.2020 22:48
    "Киевское Динамо дозаявило трех футболистов"??? А что, в "Динамо" еще есть ФУТБОЛИСТЫ??? Тьфу...
    Спасибо за коммент - поржал!
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 04.02.2020 22:58
    -6
    ... ПЫТАЮТСЯ завоевать место в ОСНОВНОМ составе...
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 04.02.2020 22:57
    -6
    В других клубах - приглашают легионеров, чтобы они играли (сразу или в недалекой перспективе), и чтобы с ними могли конкурировать и расти украинские игроки.
    В Динамо - НАОБОРОТ - в состав приглашают украинских игроков (часто - молодых, из молодежки, из системы клуба и не только), а имеющиеся и вновь подписываемые легионеры - используются для "увеличения длины скамейки", т.е. ПЫТАЮТСЯ завоевать место в составе клуба (а ведь им приходится платить, причем твердой валютой и достаточно немало!). Правда, остается вопрос к Суркису: так ЗАЧЕМ тогда вообще подписывать и приглашать (пусть и "задаром") легионеров?
    J0e777
    online
      J0e777, 04.02.2020 22:50
    +3
    rugby1970, 04.02.2020 22:48
    "Киевское Динамо дозаявило трех футболистов"??? А что, в "Динамо" еще есть ФУТБОЛИСТЫ??? Тьфу...
    Думаешь нету? А в каком клубе есть?)
    rugby1970
      rugby1970, 04.02.2020 22:48
    -11
    "Киевское Динамо дозаявило трех футболистов"??? А что, в "Динамо" еще есть ФУТБОЛИСТЫ??? Тьфу...
    J0e777
    online
      J0e777, 04.02.2020 22:50
    +3
    rugby1970, 04.02.2020 22:48
    "Киевское Динамо дозаявило трех футболистов"??? А что, в "Динамо" еще есть ФУТБОЛИСТЫ??? Тьфу...
    Думаешь нету? А в каком клубе есть?)
    Golhrenshtanga
      Golhrenshtanga, 05.02.2020 07:39
    0
    Думал и не дождусь когда Волошин будет заявлен за первую команду