Олімпік забив 4 голи у ворота Локомотива з Пловдива

Наступний матч команда Вісенте Гомеса зіграє 7 лютого проти Работнічки

1753
0
ФК Олімпік Донецьк

4 лютого в контрольному матчі на другому тренувальному зборі в турецькій Анталії донецький «Олімпік» розгромив «Локомотив» з Пловдива з рахунком 4:0.

На 40-й хвилині активний Баланюк заробив штрафний удар недалеко від лівого кута штрафного майданчика суперника. До м'яча підійшов Балашов і спорудив чудову подачу на дальню штангу, де набігаючий Цимбалюк ударом в падінні рахунок відкрив – 1:0.

У другому таймі олімпійці не тільки змогли розвинути свій успіх, а й оформити розгром суперника. На 60-й хвилині Дегтярьов хорошим пасом запустив у прорив по флангу Шахаба, якого захисник суперника змушений був зупиняти лише шляхом порушення правил – пенальті. Сам іранець зголосився пробивати і спокійно розвів голкіпера і м'яч по різних кутах – 2:0.

Всього через дві хвилини Кравчук красивим обвідним ударом з лінії штрафного майданчика відправив м'яч точно в кут і довів рахунок до великого. А добив суперника Дегтярьов. Максим, опинившись сам на сам із голкіпером суперника, впевнено свій шанс реалізував. 4:0 – «Олімпік» здобув впевнену перемогу над болгарським «Локомотивом».

Наступний контрольний поєдинок команда Вісенте Гомеса зіграє 7 лютого. Суперником донеччан стануть «Работнічки» (Скоп'є, Північна Македонія).

Товариський матч

Анталія (Туреччина), 4 лютого

«Олімпік» (Донецьк, Україна) – «Локомотив» (Пловдив, Болгарія) – 4:0

Голи: Цимбалюк (40), Шахаб (пен, 61), Кравчук (63), Дегтярьов (90).

«Олімпік» (1 тайм): Кринський – гравець на перегляді, Зотько, Пасіч, Ксьонз, Цимбалюк, Романовський, Балашов, Тейшейра, Політило, Баланюк.

«Олімпік» (2 тайм): Альімі – Кравченко, Лук'янчук, Снурніцин, Лебеденко, Кравчук, Вербний, Завійський, Чогадзе, Дегтярьов, Шахаб.