ФОТО. Збірна України готується до матчу Кубка Федерації

Українські тенісистки провели тренування в Таллінні

ФОТО. Збірна України готується до матчу Кубка Федерації
© ФТУ. Катарина Завацька

У понеділок, 3-го лютого, жіноча національна збірна України з тенісу провела тренування на кортах Tallinnk Tennis Center у повному складі. З самого ранку на другому корті відпрацювали Еліна Світоліна і Леся Цуренко.

Після них, але вже на п'ятому корті, тренувалися Даяна Ястремська та Катаріна Завацька. А потім на четвертому корті з'явилися Еліна Світоліна і Марта Костюк.

Заявленої раніше Катерини Козлової не буде через травму.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Федерація тенісу України

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    palpal
      palpal, 04.02.2020 17:04
    0
    Vladislav Pohily, 03.02.2020 20:25
    Надеюсь в таком составе будем чаще видеть нашу сборную. Тогда у нас будут все шансы подняться в элиту.
    Не будьте так наивны, пока не запахнет в переформатированном федкапе деньгами и легкими олимпиадными уже парижскими очками , ни топтопа, ни , увы, Даяны, в сборной не увидите – у них на двоих , практически уже на троих, один прохвессор, с целой кафедрой
    vital
      vital, 04.02.2020 09:19
    0
    ihor7003, 03.02.2020 19:08
    Плохо что нет хотя бы одной из сестер Киченок для игры в паре!!!!!!!!
    Ну, ми і так останніми роками постійно програвали суперницям матчі у вирішальній парній зустрічі. Одну з сестер брати - інша образиться, а так у такому складі треба все вирішувати в двох одиночних зустрічах, роблячи парну зустріч лише формальністю.
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 03.02.2020 20:25
    +3
    Надеюсь в таком составе будем чаще видеть нашу сборную. Тогда у нас будут все шансы подняться в элиту.
    Антон Корзун
      Антон Корзун, 03.02.2020 19:28
    0
    Більше найка Світоліній !!!!!!!!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 03.02.2020 19:08
    0
    Плохо что нет хотя бы одной из сестер Киченок для игры в паре!!!!!!!!
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 03.02.2020 20:25
    +3
    Надеюсь в таком составе будем чаще видеть нашу сборную. Тогда у нас будут все шансы подняться в элиту.
    palpal
      palpal, 04.02.2020 17:04
    0
    Vladislav Pohily, 03.02.2020 20:25
    Надеюсь в таком составе будем чаще видеть нашу сборную. Тогда у нас будут все шансы подняться в элиту.
    Не будьте так наивны, пока не запахнет в переформатированном федкапе деньгами и легкими олимпиадными уже парижскими очками , ни топтопа, ни , увы, Даяны, в сборной не увидите – у них на двоих , практически уже на троих, один прохвессор, с целой кафедрой
    vital
    online
      vital, 04.02.2020 09:19
    0
    ihor7003, 03.02.2020 19:08
    Плохо что нет хотя бы одной из сестер Киченок для игры в паре!!!!!!!!
    Ну, ми і так останніми роками постійно програвали суперницям матчі у вирішальній парній зустрічі. Одну з сестер брати - інша образиться, а так у такому складі треба все вирішувати в двох одиночних зустрічах, роблячи парну зустріч лише формальністю.
    Антон Корзун
      Антон Корзун, 03.02.2020 19:28
    0
    Більше найка Світоліній !!!!!!!!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 03.02.2020 19:08
    0
    Плохо что нет хотя бы одной из сестер Киченок для игры в паре!!!!!!!!