ЦИФРА ДНЯ. Холанд забив 7 голів у Бундеслізі після 8 ударів по воротах

Молодий норвежець буквально шокує футбольну Європу своєю швидкострільністю

ЦИФРА ДНЯ. Холанд забив 7 голів у Бундеслізі після 8 ударів по воротах
© Twitter. Ерлінг Холанд

19-річний нападник дортмундської «Боруссії» Ерлінг Холанд продовжує феєрити в чемпіонаті Німеччини після зимового трансферу з «Ред Булл Зальцбург».

В останньому турі Холанд відзначився дублем у воротах «Уніона», довівши свій бомбардирський рахунок до 7 м'ячів в трьох проведених поєдинках.

Примітно, що для того, щоб забити 7 голів, Холанду було потрібно нанести по воротах суперників лише 8 ударів! Причому всі 7 пострілів норвежця, які припали в створ, стали гольовими. Єдиний раз Холанд пробив повз в матчі проти «Кельна», коли на його рахунку було 3 удари і 2 голи.

Раніше повідомлялося, що клаусула в контракті Голанда з «Боруссією» становить 75 мільйонів євро, але діяти вона буде, починаючи з наступного зимового вікна.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Wyscout

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 03.02.2020 14:05
    -3
    не ну я всегда рад поговорить о себе, обращайтесь
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 03.02.2020 13:35
    0
    в двадцать лет он точно не перейдёт в псж, ни за какие деньги, не в таком возрасте, как по мне это очевидно. где вы тут шутку с моей стороны увидели...
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 03.02.2020 13:31
    0
    Опасное начало. Теперь нужно держать уровень а он его задрал очень высоко!
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 03.02.2020 13:23
    -4
    euro2012_za_2012euro, 03.02.2020 13:22
    У тебя чувство юмора на нуле.
    а я шутил?
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 03.02.2020 13:22
    0
    Evgene Boykinyuk, 03.02.2020 12:53
    не думаю что Холанд в 20 лет захочет прозябать в скучном французском чемпионате.
    У тебя чувство юмора на нуле.
    AЛВ
      AЛВ, 03.02.2020 13:08
    +1
    Мессі та Рональду "стурбовані".!!!
    REALIST
      REALIST, 03.02.2020 12:57
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    euro2012_za_2012euro, 03.02.2020 12:54
    Золотая бутса 2020, на сейчас:
    1. Иммобиле 48 очков.
    2. Левандовски 42.
    3. Вернер 40.
    4-5. ХОЛАНД 38 (16*1,5+7*2) и Кр. Роналду 38.
    6. Варди 34.
    Верю - поборется ХОЛАНД за победу.
    Якщо у Левандовскі не буде травми - то в цьому сезоні, - ні... Хоча, все можливо, це футбол!
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 03.02.2020 12:54
    0
    Золотая бутса 2020, на сейчас:
    1. Иммобиле 48 очков.
    2. Левандовски 42.
    3. Вернер 40.
    4-5. ХОЛАНД 38 (16*1,5+7*2) и Кр. Роналду 38.
    6. Варди 34.
    Верю - поборется ХОЛАНД за победу.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 03.02.2020 12:53
    -2
    euro2012_za_2012euro, 03.02.2020 12:46
    Ставка от шейхов ПСЖ: 250 лямов + Неймар на сдачу
    не думаю что Холанд в 20 лет захочет прозябать в скучном французском чемпионате.
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 03.02.2020 12:46
    +1
    Ставка от шейхов ПСЖ: 250 лямов + Неймар на сдачу
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 03.02.2020 12:05
    -6
    flyber.lg, 03.02.2020 12:01
    ухх. Представляю какая летом будет заруба за пацана на трансферном рынке.
    наврятли за него будут жопу рвать за хорошо проведённые полгода в германии.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 03.02.2020 12:02
    -2
    клаусула достаточно щедрая, наврятли он задержится в Дортмунде со следующего года.
    flyber.lg
      flyber.lg, 03.02.2020 12:01
    +2
    ухх. Представляю какая летом будет заруба за пацана на трансферном рынке.
    Юра Вареник
      Юра Вареник, 03.02.2020 11:46
    +4
    ахереть статистика.