Джадд Трамп виграв German Masters

У фіналі англієць здолав Ніла Робертсона

3834
2

У Німеччині завершився 10-й рейтинговий турнір сезону, German Masters. Джадд Трамп в фіналі обіграв Ніла Робертсона, завоювавши свій 4-й титул в сезоні (і 15-й в кар'єрі!).

Перша сесія матчу видалася досить рівною. Суперники обмінювалися партіями - 2:2. П'ятий фрейм, здавалося, став переломним. Трамп заробив кілька штрафних очок, не зумівши з першої спроби вийти з снукера. Однак потім набрав 71 очко за підхід - і не зіграв фрейм-бол! Робертсон скористався шансом і очистив стіл, на останньому чорному вирвавши перемогу - 72:71. У наступній партії Ніл оформив півсотенну серію і повів в матчі - 4:2. Проте, Джадд зумів до перерви зрівняти рахунок - 4:4. На рахунку Робертсона був сенчурі і півсотенна серія, Трампа - 4 брейки «+60».

А після перерви чемпіон світу заграв ще впевненіше. Чергові дві півсотенні серії дозволили йому зробити комфортний відрив у 2 партії - 6:4, після чого спокійно йти на обмін фреймами - 8:6. А 15-ю партію Джадд завершив ефектно: очистив стіл, набравши рівно 100 очок за підхід. 9:6 на користь чинного чемпіона світу!

Трамп отримав головний приз - 80 тис. фунтів. Рахунок Робертсона поповниться на 35 тис. Проте, австралієць залишається головним претендентом на бонус у 150 тис., які отримає кращий гравець серії BetVictor, що складається з 4-х турнірів (перший з них виграв Ніл). Додамо також, що в особистих протистояннях з Робертсоном Джадд веде - 11:9.

Приз за найбільшу серію отримає Джон Хіггінс, який оформив брейк в 138 очок ще в першому раунді, в матчі з Роббі Уільямсом.

Уже в понеділок, 3 лютого, стартує черговий рейтинговий турнір - Гран-Прі. У ньому візьмуть участь 32 кращих гравця за підсумками річного рейтингу. Тож снукерістам і вболівальникам розслаблятися ніколи!