Відбулися суботні матчі 22-го туру Серії А

2398
1
ФК Рома

Відбулися суботні поєдинки 22-го туру чемпіонату Італії з футболу.

«Болонья» вдома обіграла «Брешію» з рахунком 2:1. «Парма» на останніх хвилинах врятувалася від поразки в матчі з «Кальярі» — 2:2.

«Рома» Паулу Фонсеки вже на 26-й хвилині програвала «Сассуоло» з рахунком 0:3. Незважаючи на це, а також на вилучення Пеллегріні на 69-й хвилині, «Рома» зуміла відквитати два м'ячі, але Бога на 74-й хвилині поставив крапку в матчі.

«Болонья» — «Брешія» — 2:1
Голи:
Орсоліні, 42, Бані, 89 — Торрегросса, 36, з пенальті

«Болонья»: Скорупськи, Ларангейра, Денсвіл, Мбайє (Сантандер, 81), Бані, Полі, Сансоне (Барроу, 12), Соріано, Орсоліні (Ольсен, 72), Схаутен, Паласіо.
«Брешія»: Йорон, Чансельор, Сабеллі, Матею, Чістана, Дессена (Мартелла, 61), Ромуло (Ндоє, 72), Бізолі, Тоналі, Торрегросса, Айе (Доннарумма, 77).
Попередження: Мбайє (34), Торрегросса (41), Ларангейра (45), Ромуло (45), Полі (46).

«Кальярі» — «Парма» — 2:2
Голи:
Жоао Педро, 19, Симеоне, 53 — Куцка, 42, Корнеліус, 90

«Кальярі»: Краньо, Фараго, Пізакане, Клаван, Пеллегріні, Нандес, Чигаріні (Олива, 72), Іоніце, Наінгголан, Жоао Педро, Симеоне (Палоскі, 84).
«Парма»: Коломбі, Дарміан, Якопоне, Бруну Алвеш, Гальйоле, Бругман (Спрокаті, 80), Ернані, Сілігарді (Капрари, 57), Куцка, Куртич, Корнеліус.
Попередження: Дарміан (34), Гальйоле (52), Чигаріні (69), Нандес (77), Наінгголан (87).

«Сассуоло»  «Рома»  4:2
Голи:
Капуто, 7, 16, Джурічіч, 26, Бога, 74 — Джеко, 31, Верету, 73, з пенальті

«Сассуоло»: Консільї, Кірьякопулос, Романья, Толян, Феррарі, Обіанг, Локателлі, Бога (Маньянеллі, 82), Джурічіч, Берарді (Маньяні, 88), Капуто (Дефрель, 75).
«Рома»: Лопес, Спінаццола, Смоллінг, Сантон (Бруно Перес, 46), Манчіні, Крістанте, Ундер (Карлес Перес, 66), Пеллегріні, Верету (Вільяр, 81), Клюйверт, Джеко.
Попередження: Крістанте (24), Сантон (29), Обіанг (34), Пеллегріні (44), Клюйверт (62), Спінаццола (65), Манчіні (84).
Вилучення: Пеллегріні (69).

(3)

Джерело: Лунін відхилив пропозицію Реала і може перейти в гранд АПЛ
Футбол | 23 квітня 2024, 22:36 40

Український воротар влітку може перейти в «Манчестер Юнайтед»

Зінченко доклався. Арсенал знищив Челсі з Мудриком на Емірейтс
Футбол | 23 квітня 2024, 23:59 85

Команда Артети святкувала найбільшу перемогу в історії стосунків між цими колективами