Геннадій ПРИХОДЬКО: «У нашій грі поки багато проблем»

Наставник «Гірника» підбив підсумки першого навчально-тренувального збору своєї команди

3709
0
ФК Гірник Кривий Ріг. Геннадій Приходько

Головний тренер криворізького «Гірника» Геннадій Приходько після домашньої перемоги в спарингу над новокаховською «Енергією» (4:1) підбив підсумки роботи на першому зимовому навчально-тренувальному зборі.

«Програму, яку запланували на цей збір, виконали. Попрацювали плідно, зіграли чотири матчі. Були як одноразові, так і дворазові тренування.

За цей період ми отримали багато інформації про стан футболістів, в тому числі, переглядових. У нашій грі поки багато проблем, будемо їх усувати на наступних зборах. Далі піде збільшення навантажень, щоб планомірно підвести «Гірник» до початку сезону.

Що стосується новачків, то підписали Горвата, продовжили контракт з Кателіним. Пошук нових футболістів триває, адже «Гірнику» необхідне серйозне підсилення.

Сьогодні можу виділити тільки другий тайм, де показали футбол хорошої якості. На першому зборі зазначу і матч з «Інгульцем». Хоча і програли 2:4, помітив непогані ігрові моменти у нашому виконанні.

Проти молодіжок «Дніпра-1» і «Олександрії» грали на тлі навантажень, тому не було тієї гри, яку хотілося б бачити. Час для підготовки ще є. Сподіваюся, надалі будемо тільки додавати», — вважає Приходько.

(2)

Полтавські Робін Гуди. Металіст 1925 обіграв Ворсклу в матчі з 5 голами
Футбол | 04 травня 2024, 20:12 22

Команда з Харкова вперше перемогла під орудою Скрипника та залишила зону вильоту

Дмитро ХРИСТИЧ: «У Дивізіоні 1A Україні потрібно прагнути до медалей»
Хокей | 04 травня 2024, 00:35 0