ОФІЦІЙНО: Дмитро Щербак — гравець Ворскли

Український футболіст продовжить кар'єру в полтавському клубі

ОФІЦІЙНО: Дмитро Щербак — гравець Ворскли
© ФК Ворскла. Юрій Максимов і Дмитро Щербак

23-річний український форвард Дмитро Щербак підписав контракт з полтавською «Ворсклою». Угода розрахована на півтора роки.

Щербак провів з «Ворсклою» перший навчально-тренувальний збір. Футболіст взяв участь в трьох контрольних матчах, де забив два голи.

Протягом кар'єри Щербак виступав за СК «Полтаву», «Кубань» і «Анжи». Останнім клубом футболіста був російський «Нижній Новгород», який він залишив влітку 2018-го року.

Орієнтовна вартість футболіста складає €75 тисяч.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Ворскла

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Lexus7778
      Lexus7778, 01.02.2020 22:32
    +2
    75 тис евро? Не думал что я когда то смогу купить футболиста. А можно я его куплю у Ворсклы? Мне надо нападающий в клуб на выходных поиграем. Дмитрий, голодным не будешь, шашлык будет, все будет чики пики.
    BekXan
      BekXan, 01.02.2020 21:34
    +4
    Tka4enko_855, 01.02.2020 21:21
    Звездец. Что больше некого???
    Судя где он играл и как он играл и его результативность,любой пацан с любого двора Полтавы будет на много актуальней.
    Tka4enko_855
      Tka4enko_855, 01.02.2020 21:21
    +5
    Звездец. Что больше некого???
    BekXan
      BekXan, 01.02.2020 21:18
    +3
    Ещё один кормилец вернулся.
    Tka4enko_855
      Tka4enko_855, 01.02.2020 21:21
    +5
    Звездец. Что больше некого???
    BekXan
      BekXan, 01.02.2020 21:34
    +4
    Tka4enko_855, 01.02.2020 21:21
    Звездец. Что больше некого???
    Судя где он играл и как он играл и его результативность,любой пацан с любого двора Полтавы будет на много актуальней.
    BekXan
      BekXan, 01.02.2020 21:18
    +3
    Ещё один кормилец вернулся.
    Lexus7778
      Lexus7778, 01.02.2020 22:32
    +2
    75 тис евро? Не думал что я когда то смогу купить футболиста. А можно я его куплю у Ворсклы? Мне надо нападающий в клуб на выходных поиграем. Дмитрий, голодным не будешь, шашлык будет, все будет чики пики.