Україна програла Сербії на старті еліт-раунду кваліфікації ЧС-2020

Підопічні Олександра Косенка не зуміли вчинити опір господарям майданчика

Україна програла Сербії на старті еліт-раунду кваліфікації ЧС-2020
© fss.rs

Матч почався з активних атак збірної Сербії, яких підганяли домашні трибуни. Голкіперу нашої команди Євгену Іваняку довелося завжди бути в напрузі: вже на другій хвилині він відбив небезпечний удар по своїх воротах.

Впоравшись зі стартовим хвилюванням, українці і самі почали створювати небезпечні моменти. На хороших позиціях опинялися Разуванов і Корсун, ударам яких не вистачило точності. І саме в цей момент, коли, здавалося, наша команда заволодіває ініціативою, серби відкрили рахунок в матчі. Розіграш штрафного поблизу воріт збірної України завершився точним ударом Пршича. Відразу після пропущеного гола «синьо-жовті» могли відновити статус-кво, але Журба з правого краю не влучив у дальній кут.

Українці більше володіли м'ячем, намагаючись постійно навантажувати оборону суперників, і на 15-й хвилині пропустили стрімку контратаку, яка завершилася точним ударом Петрова. До перерви ще один момент упустив Журба, який пробив повз ціль.

На початку другого тайму справи збірної України стали зовсім кепські. Знову точним ударом відзначився Пршич, який зі штрафного відправив м'яч у ворота. А ще більше розрив в рахунку збільшився після удару Томича: рикошет від Єрьоміна застав зненацька Іваняка. Після четвертого пропущеного гола наші ворота вийшов захищати Кирило Ципун, і відразу українцям вдалося відквитати один гол. Автором першого нашого забитого м'яча на турнірі в Сербії став Артем Фаренюк.

Але сербів було вже не зупинити: точний удар Ракича знову змусив м'яч затріпотіти у сітці воріт українців. За три хвилини до кінця зустрічі «синьо-жовті» зняли голкіпера і почали атакувати з п'ятим польовим, роль якого виконував Шотурма. Але в чисельній більшості нашим вдалося забити лише один гол: точного удару завдав Ігор Корсун.

Таким чином, завдання збірної України по виходу на чемпіонат світу максимально ускладнилося. Тепер неодмінно потрібно обігравати потужну збірну Іспанії, з якою українці зіграють 2-го лютого.

Відбірковий турнір ЧС-2020. Елітний раунд. 1-й тур.

Сербія - Україна - 5:2

Марко Пршич (12, 22), Стрехінья Петров (15), Драган Томич (30), Стефан Ракич (31) - Артем Фаренюк (30), Ігор Корсун (39)

Сербія: Неманья Момчиловіч - Стефан Ракич, Драган Томич, Марко Пршич, Мілош Шимич - Нінослав Алексич, Страхінья Петров, Нікола Матіевич, Денис Рамич, Йован Лазаревич, Мілош Стойкович, Дарко Рістіч - Яків Вулич

Україна: Євген Іваняк (Кирило Ципун, 30) - Ігор Корсун, Петро Шотурма, Микола Білоцерківець, Михайло Зварич - Олег Єрьомін, Сергій Малишко, Володимир Разуванов, Микола Микитюк, Дмитро Сорокін, Сергій Журба, Артем Фаренюк, Олександр Педяш.

Арбітри: Мігель Кастілья, Філіпе Дуарте, Кріштіану Сантуш (всі - Португалія)

«Спортхолл» (Ніш, Сербія)

СЕРБІЯ - УКРАЇНА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(18 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    upiter8
      upiter8, 02.02.2020 02:18
    0
    ...ну вот, далеко ж и ходить не нужно... Уже здесь подобные "Крысы" сознательно минусуют))
    upiter8
      upiter8, 02.02.2020 00:29
    -1
    "- 1" вид спорта.... У нас только в УКРАЛБОЛ и НАИБАЛИНГ талант играть тут мы вне конкуренции и Многократные Чемпионы Мира (!)
    Поэтому нечего удивляться, что нас "продажных" грабят, убивают, вытравливают и всяческими методами изганяют из страны, самое Закономерное, что нашим же руками - соседскими, родственными, приятельскими, начальницкими, чиновницкими....и уже благодаря этому всему добивают - вражескими!
    A.V.
      A.V., 01.02.2020 23:48
    +3
    Писати нічого не потрібно. Вони і самі всі слова знають...
    Konstantin Osipenko
      Konstantin Osipenko, 01.02.2020 23:34
    -3
    ну что, рашист, не сам написал, сам ответил? Вам все еще по 15 рублей плаатят или подняли ставку???
    Про гандбо, ты гандон, сам писать начал, сам ответил! kot_sumy, Александр Ад, Виктор Иванов - одна и та же лахтинская тварь, кто плюсует это шваль "на жаль" вы убогие твари!
    turist86
    online
      turist86, 01.02.2020 23:18
    +2
    в Україні немає жодного гравця топ-рівня. Колись такими були Сергій Корідзе, Ільдар Макаєв та інші
    Motik
      Motik, 01.02.2020 22:15
    +1
    Виктор Иванов, 01.02.2020 22:00
    Это в УНР. А в УССР играли Олимпийские чемпионы и чемпионы мира из ЗИИ Запорожье. ЗИИ обладатель кубка ИГФ без единого поражения в турнире! В Украине женский Мотор Запорожье также выигрывал европейский кубок... Но скоро и мужской команде трындец, так как американцы командуют комы Мотор Сич должен делать двигатели, а кому нет. На этот раз пересеклись с Китаем.
    Уважаемый,шо вы чешете?какой женский ,,Мотор"???Сб.Украины и ,,Спартак" Турчина непревзойденные ,до сих пор,чемпионы во всех рангах и турнирах ,учите матчасть...и кубок не ИГФ, а ЕГФ
    Motik
      Motik, 01.02.2020 22:06
    +11
    Вот это футзальная сборная Украины????Это шлое...ень, позорище и сброд инвалидов.Помню в голодные 90 е ,бились с испанцами в финале ЧЕ, а сейчас противно смотреть на это дохлое зрелище ,в исполнении псевдо сб.Украины((испанцы вытрут ноги об них и не заметят,ганьба((
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 01.02.2020 22:00
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    kot_sumy, 01.02.2020 21:48
    В гандболе мы никто и никогда не были чем-то значимым. А в футзале я привык уже давно, что мы входим в мировую элиту. Но то, что я увидел сегодня это не что иное, как позор
    Это в УНР. А в УССР играли Олимпийские чемпионы и чемпионы мира из ЗИИ Запорожье. ЗИИ обладатель кубка ИГФ без единого поражения в турнире! В Украине женский Мотор Запорожье также выигрывал европейский кубок... Но скоро и мужской команде трындец, так как американцы командуют комы Мотор Сич должен делать двигатели, а кому нет. На этот раз пересеклись с Китаем.
    kot_sumy
      kot_sumy, 01.02.2020 21:48
    +2
    Александр Ад, 01.02.2020 20:30
    на жаль ні майстерності, ні сили волі,ні характеру ,я вже таке бачив від наших на ЧЕ з гандболу
    В гандболе мы никто и никогда не были чем-то значимым. А в футзале я привык уже давно, что мы входим в мировую элиту. Но то, что я увидел сегодня это не что иное, как позор
    dadaali177188
    online
      dadaali177188, 01.02.2020 21:41
    +8
    походу пролетаем мимо ЧМ, с испанцами нам ничего хорошего ни светит
    Vytas Meskauskas
      Vytas Meskauskas, 01.02.2020 21:20
    +5
    В который раз команда тактически проиграет
    serhivan
      serhivan, 01.02.2020 20:58
    +5
    Щоб перемагати рівну собі команду (а у футзалі серби 14-ті, ми 10-ті у світовому рейтингу) просто необхідно реалізовувати свої моменти, а голкіперу потрібно виручати (Іваняк провалив гру).
    На жаль, чи не ключову гру за вихід на ЧС-2020 програно (при всій повазі до наших збірників з іспанцями буде значно важче, аніж сьогодні). Відтак залишається зібрати всю волю в кулак й зіграти два інші поєдинки на межі своїх можливостей (чим нечистий не жартує).
    keegan
      keegan, 01.02.2020 20:41
    +8
    С такой игрой нам и с Францией ничего не светит
    Андрей Саламаха
      Андрей Саламаха, 01.02.2020 20:40
    +9
    Ганьба! Штаб збірної геть! Кого вони набрали та яка була підготовка?
    Александр Ад
      Александр Ад, 01.02.2020 20:30
    +14
    на жаль ні майстерності, ні сили волі,ні характеру ,я вже таке бачив від наших на ЧЕ з гандболу
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 01.02.2020 20:26
    +2
    Я балдею от этих слов - надо обыгрывать Испанию... На улице как будто зима, а не плюс 40 в тени, чтобы такое с перегрева написать в отчете. С такой бездарной игрой, с полным отсутствием мотивации и чувства патриотизма, наша сборная может и у французов не выиграть. У меня сложилось такое впечатление, может я и ошибаюсь, но очень попахивало элементарной сдачей игры, сербы вообще-то специ по таким делам Игра сегодня нашей сборной - самая худшая в ее истории, рупь за сто...Может надо чтобы Владыко сводил пацанов в расейскую церьковь (их там очень много, чуть-ли не на каждом углу), снять порчу с команды??
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 01.02.2020 20:12
    -10
    Коментар згорнуто. Показати
    rugby1970, 01.02.2020 19:31
    Это все виноваты сербские фамилии: Ракич, Пршич...
    Порошенкович, Парубиевич, Турчинович и тд...
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 01.02.2020 20:11
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    А чего не пишут заголовок как во время чемпионата по хоккею? Сербия убила Украину
    ternow
      ternow, 01.02.2020 19:50
    +3
    Ну все: пролет мимо ЧМ...
    rugby1970
      rugby1970, 01.02.2020 19:31
    -7
    Это все виноваты сербские фамилии: Ракич, Пршич...
    keegan
      keegan, 01.02.2020 19:31
    +20
    Самая слабая сборная, жаль,что уже нет и футзала в стране
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 01.02.2020 20:30
    +14
    на жаль ні майстерності, ні сили волі,ні характеру ,я вже таке бачив від наших на ЧЕ з гандболу
    Motik
      Motik, 01.02.2020 22:06
    +11
    Вот это футзальная сборная Украины????Это шлое...ень, позорище и сброд инвалидов.Помню в голодные 90 е ,бились с испанцами в финале ЧЕ, а сейчас противно смотреть на это дохлое зрелище ,в исполнении псевдо сб.Украины((испанцы вытрут ноги об них и не заметят,ганьба((
    Андрей Саламаха
      Андрей Саламаха, 01.02.2020 20:40
    +9
    Ганьба! Штаб збірної геть! Кого вони набрали та яка була підготовка?
    dadaali177188
    online
      dadaali177188, 01.02.2020 21:41
    +8
    походу пролетаем мимо ЧМ, с испанцами нам ничего хорошего ни светит
    keegan
      keegan, 01.02.2020 20:41
    +8
    С такой игрой нам и с Францией ничего не светит
    Vytas Meskauskas
      Vytas Meskauskas, 01.02.2020 21:20
    +5
    В который раз команда тактически проиграет
    serhivan
      serhivan, 01.02.2020 20:58
    +5
    Щоб перемагати рівну собі команду (а у футзалі серби 14-ті, ми 10-ті у світовому рейтингу) просто необхідно реалізовувати свої моменти, а голкіперу потрібно виручати (Іваняк провалив гру).
    На жаль, чи не ключову гру за вихід на ЧС-2020 програно (при всій повазі до наших збірників з іспанцями буде значно важче, аніж сьогодні). Відтак залишається зібрати всю волю в кулак й зіграти два інші поєдинки на межі своїх можливостей (чим нечистий не жартує).
    Макс Максов
      Макс Максов, 01.02.2020 19:26
    +5
    Печаль - беда...
    A.V.
      A.V., 01.02.2020 23:48
    +3
    Писати нічого не потрібно. Вони і самі всі слова знають...
    ternow
      ternow, 01.02.2020 19:50
    +3
    Ну все: пролет мимо ЧМ...
    turist86
    online
      turist86, 01.02.2020 23:18
    +2
    в Україні немає жодного гравця топ-рівня. Колись такими були Сергій Корідзе, Ільдар Макаєв та інші
    kot_sumy
    online
      kot_sumy, 01.02.2020 21:48
    +2
    Александр Ад, 01.02.2020 20:30
    на жаль ні майстерності, ні сили волі,ні характеру ,я вже таке бачив від наших на ЧЕ з гандболу
    В гандболе мы никто и никогда не были чем-то значимым. А в футзале я привык уже давно, что мы входим в мировую элиту. Но то, что я увидел сегодня это не что иное, как позор
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 01.02.2020 20:26
    +2
    Я балдею от этих слов - надо обыгрывать Испанию... На улице как будто зима, а не плюс 40 в тени, чтобы такое с перегрева написать в отчете. С такой бездарной игрой, с полным отсутствием мотивации и чувства патриотизма, наша сборная может и у французов не выиграть. У меня сложилось такое впечатление, может я и ошибаюсь, но очень попахивало элементарной сдачей игры, сербы вообще-то специ по таким делам Игра сегодня нашей сборной - самая худшая в ее истории, рупь за сто...Может надо чтобы Владыко сводил пацанов в расейскую церьковь (их там очень много, чуть-ли не на каждом углу), снять порчу с команды??
    Motik
      Motik, 01.02.2020 22:15
    +1
    Виктор Иванов, 01.02.2020 22:00
    Это в УНР. А в УССР играли Олимпийские чемпионы и чемпионы мира из ЗИИ Запорожье. ЗИИ обладатель кубка ИГФ без единого поражения в турнире! В Украине женский Мотор Запорожье также выигрывал европейский кубок... Но скоро и мужской команде трындец, так как американцы командуют комы Мотор Сич должен делать двигатели, а кому нет. На этот раз пересеклись с Китаем.
    Уважаемый,шо вы чешете?какой женский ,,Мотор"???Сб.Украины и ,,Спартак" Турчина непревзойденные ,до сих пор,чемпионы во всех рангах и турнирах ,учите матчасть...и кубок не ИГФ, а ЕГФ
    upiter8
      upiter8, 02.02.2020 02:18
    0
    ...ну вот, далеко ж и ходить не нужно... Уже здесь подобные "Крысы" сознательно минусуют))