Світоліна привітала Кенін з перемогою в фіналі Australian Open

Перша ракетка України рада за американку і її батька

Світоліна привітала Кенін з перемогою в фіналі Australian Open
© Jimmie48 Photography. Еліна Світоліна

Українська тенісистка Еліна Світоліна привітала американку Софію Кенін з перемогою на Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу.
 
«Мої величезні вітання Софії Кенін і її батькові з таким приголомшливим досягненням», - написала українка в твіттері.
 
Відзначимо, що Кенін вперше виграла турнір Великого Шолома. Раніше вона жодного разу не грала навіть у чвертьфіналі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    mb_cdi
      mb_cdi, 01.02.2020 23:33
    -1
    Wvc, 01.02.2020 17:45
    А мы, мабуть, не дочекаємося ніколи, щоб Кенін привітала Світоліну ((
    З чим поздоровляти?
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 01.02.2020 20:14
    0
    У Светолиной появилась новая фишка - поздравлять соперниц с победами на турнирах. Как это прекрасно!
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 01.02.2020 20:10
    +1
    Коментар не по темі! Еліна вже далеко не "худишка" і , мабуть,є лишня вага( видно на фото! Розслабилися чи шо?)
    Kievforever
      Kievforever, 01.02.2020 18:57
    +9
    Почему то кажется , что Свитолина так и не возьмет ни одного шлема, на гранд слемы у всех большый настрой чем на итоговый турнир
    Wvc
      Wvc, 01.02.2020 17:45
    +6
    А мы, мабуть, не дочекаємося ніколи, щоб Кенін привітала Світоліну ((
    rugby1970
      rugby1970, 01.02.2020 17:17
    -11
    Когда саму больше интересуют смуглые парни, чем спорт - остается только поздравлять других
    Kievforever
      Kievforever, 01.02.2020 18:57
    +9
    Почему то кажется , что Свитолина так и не возьмет ни одного шлема, на гранд слемы у всех большый настрой чем на итоговый турнир
    Wvc
      Wvc, 01.02.2020 17:45
    +6
    А мы, мабуть, не дочекаємося ніколи, щоб Кенін привітала Світоліну ((
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 01.02.2020 20:10
    +1
    Коментар не по темі! Еліна вже далеко не "худишка" і , мабуть,є лишня вага( видно на фото! Розслабилися чи шо?)
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 01.02.2020 20:14
    0
    У Светолиной появилась новая фишка - поздравлять соперниц с победами на турнирах. Как это прекрасно!