ЮЧС-2020 з біатлону. Спринт. Юніорки. Текстова трансляція

Слідкуйте за текстовою трансляцією гонки юніорського чемпіонату світу

ЮЧС-2020 з біатлону. Спринт. Юніорки. Текстова трансляція
© Український біатлон. Оксана Москаленко

У суботу, 1 лютого, в швейцарському Ленцерхайде в рамках юніорського чемпіонату світу відбудеться спринтерська гонка у юніорок.

Пропонуємо ознайомитися зі стартовими номерами українок.

10.  Катерина Бех
18.  Анастасія Рассказова
35.  Оксана Москаленко
55.  Любов Кіпяченкова
76.  Лілія Стеблина

Повний стартовий лист тут

Sport.ua проведе текстову трансляцію гонки. Початок о 15:00 за Києвом.

Біатлонний сезон-2019/20: розклад, анонси, трансляції, результати

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    vizuals
    online
      vizuals, 01.02.2020 17:12
    -1
    Гарненько Бех настріляла собі. Але радує, що швидкість у дівки нормас. Стріляти навчиться
    Andy Chak
      Andy Chak, 01.02.2020 16:02
    +2
    Elaiz, 01.02.2020 15:58
    Поздравляем северных соседей, столько талантливых детей,
    бось, что эти "дети", уже на препаратах посильнее мельдония сидят, после ОИ, как всегда выбросят правду)))
    Elaiz
      Elaiz, 01.02.2020 15:58
    -5
    Поздравляем северных соседей, столько талантливых детей,
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 01.02.2020 15:51
    +6
    Что то у нас всеобщий завал в биатлоне в этом году
    Andy Chak
      Andy Chak, 01.02.2020 15:42
    +3
    мда, і полька з 3 промахами обійшла Бех, роботи не початий край, що цікаво алкоголік Бринзак буде пояснювати після ЧС без жодної нагороди, причому таке ж саме чекає нас і на дорослому ЧС, на жаль...
    Andy Chak
      Andy Chak, 01.02.2020 15:35
    +3
    як болгарка з 3 (!!!) промахами як і в Бех, випередила всіх, а нашу на 51с.??? Це повний брєд, або я тоді не представляю, що вона жре!!!
    Геннадий Мотовиловец
      Геннадий Мотовиловец, 01.02.2020 15:24
    +3
    Марк Муржи, 01.02.2020 15:09
    Ну, что пан брынзак!! Ваши подопечные юниоры. также как и взрослые терпят сокрушительный крах на ЧМ !! Полный пипец!! пора вам на пенсию!! Притом Срочно!! Пока ещё не поздно восстановить украинский биатлон!!
    Да ему уже годика так 4 пора испариться из биатлонной среды,финансирование второе после футбола, а деградация украинского биатлона на лицо, накрал, уже пра-правнукам хватит ,остановиться невозможно ,депутатская болезнь или чиновничья, поразила руководителя у/б и хапугу только вперед ногами можно оттуда вынести, сам не уйдет((
    Andy Chak
      Andy Chak, 01.02.2020 15:19
    0
    По швидкості на першому колі Бех поки що краща, але стрільба капєц...
    Санс сация Исаченко
      Санс сация Исаченко, 01.02.2020 15:18
    +1
    Главное без травм до финиша всем дойти
    Andy Chak
      Andy Chak, 01.02.2020 15:15
    +3
    Бех - 3 промаха на першій стрільбі, капєц надія наша, бля!!!
    Марк Муржи
      Марк Муржи, 01.02.2020 15:09
    0
    Ну, что пан брынзак!! Ваши подопечные юниоры. также как и взрослые терпят сокрушительный крах на ЧМ !! Полный пипец!! пора вам на пенсию!! Притом Срочно!! Пока ещё не поздно восстановить украинский биатлон!!
    Марк Муржи
      Марк Муржи, 01.02.2020 15:09
    -1
    Ну, что пан брынзак!! Ваши подопечные юниоры. также как и взрослые терпят сокрушительный крах на ЧМ !! Полный пипец!! пора вам на пенсию!! Притом Срочно!! Пока ещё не поздно восстановить украинский биатлон!!
    kerch30
      kerch30, 01.02.2020 14:56
    -1
    не забить стрелять на огневих рубежах что би не дискфалифицировали
    Санс сация Исаченко
      Санс сация Исаченко, 01.02.2020 14:53
    +2
    Главное-дойти до финиша.
    ihor7003
    online
      ihor7003, 01.02.2020 14:52
    0
    Санс сация Исаченко, 01.02.2020 14:46
    Любовь-наша надежда.
    Как по мне лучшие шансы показать результат у Бех
    Санс сация Исаченко
      Санс сация Исаченко, 01.02.2020 14:46
    -2
    Любовь-наша надежда.
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 01.02.2020 15:51
    +6
    Что то у нас всеобщий завал в биатлоне в этом году
    Andy Chak
      Andy Chak, 01.02.2020 15:42
    +3
    мда, і полька з 3 промахами обійшла Бех, роботи не початий край, що цікаво алкоголік Бринзак буде пояснювати після ЧС без жодної нагороди, причому таке ж саме чекає нас і на дорослому ЧС, на жаль...
    Andy Chak
      Andy Chak, 01.02.2020 15:35
    +3
    як болгарка з 3 (!!!) промахами як і в Бех, випередила всіх, а нашу на 51с.??? Це повний брєд, або я тоді не представляю, що вона жре!!!
    Геннадий Мотовиловец
      Геннадий Мотовиловец, 01.02.2020 15:24
    +3
    Марк Муржи, 01.02.2020 15:09
    Ну, что пан брынзак!! Ваши подопечные юниоры. также как и взрослые терпят сокрушительный крах на ЧМ !! Полный пипец!! пора вам на пенсию!! Притом Срочно!! Пока ещё не поздно восстановить украинский биатлон!!
    Да ему уже годика так 4 пора испариться из биатлонной среды,финансирование второе после футбола, а деградация украинского биатлона на лицо, накрал, уже пра-правнукам хватит ,остановиться невозможно ,депутатская болезнь или чиновничья, поразила руководителя у/б и хапугу только вперед ногами можно оттуда вынести, сам не уйдет((
    Andy Chak
      Andy Chak, 01.02.2020 15:15
    +3
    Бех - 3 промаха на першій стрільбі, капєц надія наша, бля!!!
    Andy Chak
      Andy Chak, 01.02.2020 16:02
    +2
    Elaiz, 01.02.2020 15:58
    Поздравляем северных соседей, столько талантливых детей,
    бось, что эти "дети", уже на препаратах посильнее мельдония сидят, после ОИ, как всегда выбросят правду)))
    Санс сация Исаченко
      Санс сация Исаченко, 01.02.2020 14:53
    +2
    Главное-дойти до финиша.
    Санс сация Исаченко
      Санс сация Исаченко, 01.02.2020 15:18
    +1
    Главное без травм до финиша всем дойти
    Andy Chak
      Andy Chak, 01.02.2020 15:19
    0
    По швидкості на першому колі Бех поки що краща, але стрільба капєц...
    Марк Муржи
      Марк Муржи, 01.02.2020 15:09
    0
    Ну, что пан брынзак!! Ваши подопечные юниоры. также как и взрослые терпят сокрушительный крах на ЧМ !! Полный пипец!! пора вам на пенсию!! Притом Срочно!! Пока ещё не поздно восстановить украинский биатлон!!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 01.02.2020 14:52
    0
    Санс сация Исаченко, 01.02.2020 14:46
    Любовь-наша надежда.
    Как по мне лучшие шансы показать результат у Бех