Михайлюк зіграє у Матчі висхідних зірок НБА

Українець візьме участь в зірковому вік-енді НБА

Михайлюк зіграє у Матчі висхідних зірок НБА
© Детройт Пістонс. Святослав Михайлюк

22-річний український атакуючий захисник «Детройт Пістонс» Святослав Михайлюк зіграє у Матчі висхідних зірок НБА, який відбудеться в Чикаго 16 лютого.

Михайлюк стане першим в історії українцем, який візьме участь в зірковому вік-енді НБА. Стартові п'ятірки будуть обрані пізніше.

Українець зіграє за збірну решти світу проти команди США. Партнером Михайлюка стане лідер «Даллас Маверікс» і збірної Словенії Лука Дончіч.

Стартові склади Матчу висхідних зірок НБА:

Збірна США: Майлз Бріджес (Шарлотт), Венделл Картер (Чікаго), Девонте Грем (Шарлотт), Тайлер Хірро (Майамі), Джарен Джексон (Мемфіс), Джа Морент (Мемфіс), Кендрік Нанн (Майамі), Ерік Паскалл (Голден Стейт), Пі Джей Вашингтон (Шарлотт), Зайон Вільямсон (Новий Орлеан), Трей Янг (Атланта).

Збірна світу: Нікейл Александер-Вокер (Новий Орлеан), Деандре Ейтон (Фінікс), Ар Джей Барретт (Нью-Йорк), Брендон Кларк (Мемфіс), Лука Дончіч (Даллас), Шей Гілджес-Александр (Оклахома), Руї Хачімура (Вашингтон), Святослав Михайлюк (Детройт), Джош Окогі (Міннесота), Моріц Вагнер (Вашингтон).

Нагадаємо, нещодавно Святослав Михайлюк встановив три кар'єрних рекорди в НБА.

Раніше повідомлялося, що формат Матчу зірок НБА змінили на честь Кобі Брайанта.

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Barilko
      Barilko, 01.02.2020 09:59
    0
    Lion, 01.02.2020 04:46
    All stars глубоком сне!!!
    АК-47 смог, почему Сви не сможет?
    Lion
      Lion, 01.02.2020 04:46
    -1
    Barilko, 31.01.2020 22:02
    Красавчик!!! Так держать и All Stars не за горами!!
    All stars глубоком сне!!!
    Vitaly Zhurba
      Vitaly Zhurba, 31.01.2020 23:51
    +2
    "Михайлюк зіграє у Матчі висхідних зірок НБА" афтора ф школу
    kvlad200760
      kvlad200760, 31.01.2020 22:37
    +5
    Мені цікаво де той знавець баскетболу,який критикував Свята???? Як на мене то Святу наразі не вистачає двох речей-здорового нахабства та силового проходу під кільце з атакою згори.Бо такий прохід який він демонструє зараз із зависанням в останній фазі захисники встигають заблокувати!Особисто бачив як в одній грі він тричи потрапляв під блок-шоти,а це забагато!!! А те що сталося в останній грі,коли Свята практично не помічали хочеться вірити що випадковість.
    Barilko
      Barilko, 31.01.2020 22:02
    +4
    Красавчик!!! Так держать и All Stars не за горами!!
    vital
    online
      vital, 31.01.2020 21:52
    +9
    Клас. Несподіваний і приємний сюрприз для Святослава і його вболівальників.
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 31.01.2020 21:47
    +11
    Радий за Свята. Це визнання.
    Viacheslav
      Viacheslav, 31.01.2020 20:47
    +15
    Молодец! Заслужил! Приятная новость!)))
    Viacheslav
      Viacheslav, 31.01.2020 20:47
    +15
    Молодец! Заслужил! Приятная новость!)))
    Віталій Яценко
    online
      Віталій Яценко, 31.01.2020 21:47
    +11
    Радий за Свята. Це визнання.
    vital
    online
      vital, 31.01.2020 21:52
    +9
    Клас. Несподіваний і приємний сюрприз для Святослава і його вболівальників.
    kvlad200760
      kvlad200760, 31.01.2020 22:37
    +5
    Мені цікаво де той знавець баскетболу,який критикував Свята???? Як на мене то Святу наразі не вистачає двох речей-здорового нахабства та силового проходу під кільце з атакою згори.Бо такий прохід який він демонструє зараз із зависанням в останній фазі захисники встигають заблокувати!Особисто бачив як в одній грі він тричи потрапляв під блок-шоти,а це забагато!!! А те що сталося в останній грі,коли Свята практично не помічали хочеться вірити що випадковість.
    Barilko
      Barilko, 31.01.2020 22:02
    +4
    Красавчик!!! Так держать и All Stars не за горами!!
    Vitaly Zhurba
      Vitaly Zhurba, 31.01.2020 23:51
    +2
    "Михайлюк зіграє у Матчі висхідних зірок НБА" афтора ф школу
    Barilko
      Barilko, 01.02.2020 09:59
    0
    Lion, 01.02.2020 04:46
    All stars глубоком сне!!!
    АК-47 смог, почему Сви не сможет?