0

Формат Матчу зірок НБА змінили на честь Кобі Брайанта

Гра пройде за іншими правилами

ClutchPoints

НБА оголосила про радикальні зміни регламенту Матчу всіх зірок НБА 2020 року. Ліга вирішила це зробити в пам'ять про легенду НБА Кобі Брайанта.

Нагадаємо, що 26 січня гелікоптер із Брайантом на борту розбився в місті Калабасос. Брайант, його 13-річна донька і ще 7 людей загинули на місці.

Перші три чверті будуть Матчу зірок починатися з рахунку 0:0. Таким чином, в кожній з чвертей буде переможець. Четверта чверть не буде лімітована звичними 12 хвилинами. Замість цього в лізі вирішили встановити позначку за набраними очками.

Фінальний результат буде сформований за допомогою складання всіх набраних очок за попередні три чверті кожної команди і додатком 24 очок. Нагадаємо, під 24-м номером виступав Кобі Брайант.

Крім того, кожна з команд отримає право вибирати благодійні організації, в які буде перераховано допомогу. За перемогу в чверті команда зможе перерахувати $ 100 тис., А за перемогу в матчі - $ 200 тис.