ОФІЦІЙНО. Мілан продав Пентека в Герту

Форвард перебрався до Німеччини

ОФІЦІЙНО. Мілан продав Пентека в Герту
© herthabsc.de

Німецька «Герта» підтвердила підписання форварда «Мілана» Кшиштофа Пентека. Про деталі трансферу інформації немає, а берлінський клуб тільки поінформував, що гравець підписав довгостроковий контракт.

У минулому сезоні 24-річний футболіст провів за «Мілан» в Серії A 18 матчів і забив 9 голів, зумівши яскраво дебютувати в новій команді.

Однак в поточному чемпіонаті у польського гравця 4 голи в 18-ти зустрічах.

«Герта» в Бундеслізі йде на 13-му місці.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Герта

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    tank72063
    online
      tank72063, 31.01.2020 11:08
    -1
    salamanka1982, 30.01.2020 20:07
    Здувся поляк. А так в тому сезоні кричали - новий Шева! Не буде там нового Шеви ще довго
    Ха ха ха,та то миланишка щас ,шо дк..а поляк,после этой памойки будет клепать,как Теодорчик после "великого"клюба..
    alzhovtyak
      alzhovtyak, 31.01.2020 10:25
    +1
    Senator, 30.01.2020 22:22
    Странный выбор с его стороны...можно было бы команду найти с прицелом на еврокубки...
    В Герте как раз и строят команду с прицелом на еврокубки
    kerch30
    online
      kerch30, 31.01.2020 08:24
    0
    Увели у Динамо форварда
    pike1
    online
      pike1, 31.01.2020 08:08
    +1
    salamanka1982, 30.01.2020 20:07
    Здувся поляк. А так в тому сезоні кричали - новий Шева! Не буде там нового Шеви ще довго
    Милан дно, при чем тут поляк, в Германии раскроется
    VAD
      VAD, 31.01.2020 08:00
    +1
    Треба ще довольне фото менеджерів мілану ))
    Senator
      Senator, 30.01.2020 22:22
    0
    Странный выбор с его стороны...можно было бы команду найти с прицелом на еврокубки...
    Kangoo Dingoo
      Kangoo Dingoo, 30.01.2020 21:15
    +8
    salamanka1982, 30.01.2020 20:07
    Здувся поляк. А так в тому сезоні кричали - новий Шева! Не буде там нового Шеви ще довго
    Незабаром прийде старий Шева.
    Юрій Попович
      Юрій Попович, 30.01.2020 20:15
    +8
    Не Пентек , а Пйонтек.
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 30.01.2020 20:07
    +17
    Здувся поляк. А так в тому сезоні кричали - новий Шева! Не буде там нового Шеви ще довго
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 30.01.2020 20:07
    +17
    Здувся поляк. А так в тому сезоні кричали - новий Шева! Не буде там нового Шеви ще довго
    Kangoo Dingoo
      Kangoo Dingoo, 30.01.2020 21:15
    +8
    salamanka1982, 30.01.2020 20:07
    Здувся поляк. А так в тому сезоні кричали - новий Шева! Не буде там нового Шеви ще довго
    Незабаром прийде старий Шева.
    Юрій Попович
      Юрій Попович, 30.01.2020 20:15
    +8
    Не Пентек , а Пйонтек.
    alzhovtyak
      alzhovtyak, 31.01.2020 10:25
    +1
    Senator, 30.01.2020 22:22
    Странный выбор с его стороны...можно было бы команду найти с прицелом на еврокубки...
    В Герте как раз и строят команду с прицелом на еврокубки
    pike1
    online
      pike1, 31.01.2020 08:08
    +1
    salamanka1982, 30.01.2020 20:07
    Здувся поляк. А так в тому сезоні кричали - новий Шева! Не буде там нового Шеви ще довго
    Милан дно, при чем тут поляк, в Германии раскроется
    VAD
      VAD, 31.01.2020 08:00
    +1
    Треба ще довольне фото менеджерів мілану ))
    kerch30
    online
      kerch30, 31.01.2020 08:24
    0
    Увели у Динамо форварда
    Senator