Багатскіс прокоментував розгромну поразку Київ-Баскета в Кубку ФІБА

Український клуб без шансів поступився «Кьорменду»

2810
0
БК Київ-Баскет. Айнарс Багатскіс

Головний тренер «Київ-Баскета» Айнарс Багатскіс прокоментував поразку своєї команди в матчі з «Кьормендом» (74:96) у рамках другого групового етапу Кубка Європи ФІБА.

«Я щасливий, що ця гра нічого не вирішувала для «Кьорменда». Для нас це вже четверта гра за один тиждень. Три з них були виїзними. Ми подорожуємо весь тиждень. Ми очікували важкої гри. «Кьорменд» добре підготувався, команда грала ніби в передсезонці. Одна-дві передачі і відразу кидок. Ми робили те ж саме. Але «Кьорменд» забив буквально все. Подібне трапляється вдруге в моїй кар'єрі, а я треную 14 років. Суперник пішов на перерву за точності 70% з-за дуги. Вони забивали не тільки триочкові, але і двоочкові.

У баскетболі все пов'язано. Розумний агресивний напад впливає на захист і навпаки. На перших хвилинах у нас було багато хороших можливостей для кидка, але різниця полягала в тому, що ми їх не влучили. Потім ми просто здалися. По суті, гра була зроблена в першій половині. Ми намагалися щось змінити, але це не спрацювало. «Кьорменд» продовжував забивати, варто було їх гравцям тільки подивитися на кільце. Це частина баскетболу. Вітаю хорошу команду з перемогою і бажаю успіху в наступній єврокубковій кампанії», - сказав Багатскіс.

Таким чином, 5 лютого «Київ-Баскет» в Києві зіграє з «Вентспілсом» заключний матч групового етапу, в якому визначиться лідер групи.