Стало відомо, чому Самбрано ніяк не може покинути Динамо

У послугах перуанця зацікавлена ​​«Бока Хуніорс», але угода все ніяк не завершується

Стало відомо, чому Самбрано ніяк не може покинути Динамо
© Twitter. Карлос Самбрано

Аргентинський клуб «Бока Хуніорс», як відомо, веде активні переговори про трансфер центрального захисника «Динамо» і збірної Перу Карлоса Самбрано.

За останньою інформацією, за Самбрано «Бока Хуніорс» готова заплатити 1,5 мільйона доларів, але в питанні завершення угоди виникли складнощі іншого характеру.

Справа в тому, що «Динамо» заборгувало Самбрано гроші із зарплати. Повідомляється, що мова йде про 4-місячний оклад, який Карлос вимагає «біло-синіх» погасити, перш ніж він погодиться залишити клуб і перейти в «Бока Хуніорс».

«Динамо» готове відпустити Самбрано в «Боку» за узгоджену клубами суму тільки в тому випадку, якщо футболіст відмовиться від фінансових претензій до клубу і не буде наполягати на погашенні боргів.

Найімовірніше, питання з трансфером Самбрано вирішиться найближчим часом, так як «Бока Хуніорс» не збирається затягувати вирішення проблеми і збирається наполягати на якнайшвидшому завершенні угоди.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(18 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    zvalenok03
      zvalenok03, 29.01.2020 20:32
    +1
    Интересное развитие сюжета. Сантабарбара обзавидуется.
    Развязка вот только будет банальная.
    pol55
      pol55, 29.01.2020 17:29
    -1
    А если зарплата за 4мес.больше чем 1.5$ляма,как отпускать.
    SportsMan
      SportsMan, 29.01.2020 17:10
    0
    Понапридумывали эту хрень, что футболисты (неизвестно за что) должны получать горы денег, а потом клубы не могут справиться. Еще и в одной из самых бедных на сегодня стран Европы. Буржуи за бугром с жиру бесятся, а нашим клубам надо соответствовать, ибо лучшие игроки будут постоянно при первом удобном моменте за границу сбегать.
    zac1310
    online
      zac1310, 29.01.2020 15:52
    -4
    sahka1981, 29.01.2020 15:44
    Зарплата Самбрано в Динамо жестко привязана к его играм за основу, поэтому он и не играет.
    1,5 мил если дадут то очень нормально будет за свободного агента.
    откуда инфа, если не секрет?
    sahka1981
      sahka1981, 29.01.2020 15:44
    +2
    Зарплата Самбрано в Динамо жестко привязана к его играм за основу, поэтому он и не играет.
    1,5 мил если дадут то очень нормально будет за свободного агента.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 29.01.2020 15:40
    +3
    Источник - "источник"
    kvlad200760
      kvlad200760, 29.01.2020 15:40
    0
    UKRAINE FAN, 29.01.2020 15:35
    Так там зарплата за 4 месяца максимум 40 тыс грн. Это же самый честный клуб!
    Напевне мається на увазі та частина що приходить з Кіпру!!!
    kvlad200760
      kvlad200760, 29.01.2020 15:39
    -3
    bonv, 29.01.2020 15:35
    і яке джерело цю брехню розповсюджує?
    Брехню про що? Про те що Динамо заборгувало гроші Самбрано чи те що за нього дають 1,5 млн?Про борг по зарплаті сам Самбрано казав ще приблизно місяць назад.
    kvlad200760
      kvlad200760, 29.01.2020 15:36
    -2
    zac1310, 29.01.2020 15:28
    решили зарплатку того, зажать, дескать, хочешь играть, поделись со своим бывшим клубом, хочешь денег - жди на лавке, может когда-то отдадим...
    Что сказать, Европейский подход европейского клуба...
    До речі Карпати такий самий фінт використовують,правда вони самі відпускають гравців при умові коли гравці частково відмовляються від фінансових претензій. Тобто частину гравці все ж таки отримують.
    bonv
    online
      bonv, 29.01.2020 15:35
    +1
    і яке джерело цю брехню розповсюджує?
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 29.01.2020 15:35
    +11
    Так там зарплата за 4 месяца максимум 40 тыс грн. Это же самый честный клуб!
    kvlad200760
      kvlad200760, 29.01.2020 15:34
    -4
    Що за дурні амбіції Суркіса?Якщо Самбрано подасть до суду і отримає статіс вільного агента то Суркіс втратить більше.Невже він настільки збіднів що не має пари сотень тисяч аби погасити борг по зарплаті?
    name_footbol
      name_footbol, 29.01.2020 15:32
    0
    Слов нет, мариновали для каких целей то?
    Ужас какой-то!
    zac1310
    online
      zac1310, 29.01.2020 15:28
    -3
    решили зарплатку того, зажать, дескать, хочешь играть, поделись со своим бывшим клубом, хочешь денег - жди на лавке, может когда-то отдадим...
    Что сказать, Европейский подход европейского клуба...
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 29.01.2020 15:35
    +11
    Так там зарплата за 4 месяца максимум 40 тыс грн. Это же самый честный клуб!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 29.01.2020 15:40
    +3
    Источник - "источник"
    sahka1981
      sahka1981, 29.01.2020 15:44
    +2
    Зарплата Самбрано в Динамо жестко привязана к его играм за основу, поэтому он и не играет.
    1,5 мил если дадут то очень нормально будет за свободного агента.
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 29.01.2020 20:32
    +1
    Интересное развитие сюжета. Сантабарбара обзавидуется.
    Развязка вот только будет банальная.
    bonv
    online
      bonv, 29.01.2020 15:35
    +1
    і яке джерело цю брехню розповсюджує?
    SportsMan
      SportsMan, 29.01.2020 17:10
    0
    Понапридумывали эту хрень, что футболисты (неизвестно за что) должны получать горы денег, а потом клубы не могут справиться. Еще и в одной из самых бедных на сегодня стран Европы. Буржуи за бугром с жиру бесятся, а нашим клубам надо соответствовать, ибо лучшие игроки будут постоянно при первом удобном моменте за границу сбегать.
    kvlad200760
      kvlad200760, 29.01.2020 15:40
    0
    UKRAINE FAN, 29.01.2020 15:35
    Так там зарплата за 4 месяца максимум 40 тыс грн. Это же самый честный клуб!
    Напевне мається на увазі та частина що приходить з Кіпру!!!
    name_footbol
      name_footbol, 29.01.2020 15:32
    0
    Слов нет, мариновали для каких целей то?
    Ужас какой-то!