МЕРКУШИН: «Нам чітко сказали, що Настю навіть не заявляють на Рупольдинг»

Батько біатлоністки розповів про те, чому вона пропустила п'ятий етап Кубка світу

МЕРКУШИН: «Нам чітко сказали, що Настю навіть не заявляють на Рупольдинг»
© Twitter. Анастасія Меркушина

Олег Меркушин, батько і особистий наставник української біатлоністки Анастасії Меркушиної, розповів про причини пропуску п'ятого етапу Кубка світу в німецькому Рупольдингу.

– Поясніть ситуацію після Обергофу. Як було прийнято рішення, що ви поїдете на збір?
– Після Обергофу ми самі поїхали на збір. Нам чітко сказали, що нас навіть не заявляють на Рупольдинг. А варіант їхати більше тисячі кілометрів в одну сторону для того, щоб виступити на Кубку IBU, звичайно, неприйнятний. Тому, звичайно, краще було підготуватися на висоті, частково, тому і бігли тут індивідуальну гонку, тому що два тижні без стартів вийти відразу на естафету - це малореально, це сто відсотків будуть помилки.

Біатлонний сезон-2019/20: розклад, анонси, трансляції, результати

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — XSport

(31 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 30.01.2020 09:23
    0
    "...поэтому и бежали здесь индивидуальную гонку, потому что две недели без стартов и выйти сразу на эстафету – это малореально, это сто процентов будут ошибки."
    Т.е. уберегли себя и сборную от круга штрафа в миксте.Вместо 100% дали 200
    Дима Семещенко
      Дима Семещенко, 28.01.2020 22:52
    +2
    Смешно читать, в кубок IBU нам стыдно, а в основе мы не можем. Что же делать, может прикрощать искать причины в лузерстве, а работать над собой, подымать физуху, что бы по минуте в кругу не проигрывать. Спортсмены б.. Что вы делаете на сборах?
    hakkinen
      hakkinen, 28.01.2020 20:51
    +3
    Выход есть. Смена гражданства на норвежское, например. И - попадание в команду по спортивному принципу.
    svv72
      svv72, 28.01.2020 20:07
    +2
    Семейный подряд?!?!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 28.01.2020 17:57
    +11
    Вот если б Меркушина показывала высокие результаты, то тогда и можно что то требовать или плакаться.А так...
    andrumaxx
      andrumaxx, 28.01.2020 16:23
    +8
    це дуже круто меркушина придумала. Особистий тренер зарплата а виході нуль
    ihor7003
    online
      ihor7003, 28.01.2020 17:57
    +11
    Вот если б Меркушина показывала высокие результаты, то тогда и можно что то требовать или плакаться.А так...
    andrumaxx
      andrumaxx, 28.01.2020 16:23
    +8
    це дуже круто меркушина придумала. Особистий тренер зарплата а виході нуль
    hakkinen
      hakkinen, 28.01.2020 20:51
    +3
    Выход есть. Смена гражданства на норвежское, например. И - попадание в команду по спортивному принципу.
    Дима Семещенко
      Дима Семещенко, 28.01.2020 22:52
    +2
    Смешно читать, в кубок IBU нам стыдно, а в основе мы не можем. Что же делать, может прикрощать искать причины в лузерстве, а работать над собой, подымать физуху, что бы по минуте в кругу не проигрывать. Спортсмены б.. Что вы делаете на сборах?
    svv72
      svv72, 28.01.2020 20:07
    +2
    Семейный подряд?!?!
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 30.01.2020 09:23
    0
    "...поэтому и бежали здесь индивидуальную гонку, потому что две недели без стартов и выйти сразу на эстафету – это малореально, это сто процентов будут ошибки."
    Т.е. уберегли себя и сборную от круга штрафа в миксте.Вместо 100% дали 200