ФОТО. Петряка забрали з поля на ношах

Український хавбек «Фехервара» отримав травму

ФОТО. Петряка забрали з поля на ношах
© ФК МОЛ Фехервар

Сьогодні «Фехервар» в 17-му турі чемпіонату Угорщини зіграв внічию 0:0 з «Гонведом».

На 59 хвилині матчу український півзахисник «Фехервара» Іван Петряк отримав травму і покинув поле на ношах:


Ulloi129.hu

За прогнозами лікарів, Петряк пропустить приблизно місяць.

У нинішньому сезоні на рахунку Петряка 1 гол в 21 матчі за «Фехервар» у всіх турнірах.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    zzg77
    online
      zzg77, 28.01.2020 08:42
    0
    Andy_P, 28.01.2020 03:16
    А если без пословиц? Как назвать? Карма? Жаль игрока по человечески, но у Реброва он был как минимум - результативнее, интересно, оно (скандальный переход) того стоило?
    Именно! А эта Говногниль - seregka 1991, явно мозгом работать не могёт!!
    Andy_P
      Andy_P, 28.01.2020 03:16
    +3
    seregka1991, 28.01.2020 02:09
    Пословицы цитируют лошары, которые не могут мозгом моделировать ничего. И да, вас подавляющее. А тут еще и с насмешкой. Говногниль
    А если без пословиц? Как назвать? Карма? Жаль игрока по человечески, но у Реброва он был как минимум - результативнее, интересно, оно (скандальный переход) того стоило?
    seregka1991
      seregka1991, 28.01.2020 02:09
    0
    zzg77, 27.01.2020 23:46
    Недолго музыка играла, недолго Ваня ....
    Пословицы цитируют лошары, которые не могут мозгом моделировать ничего. И да, вас подавляющее. А тут еще и с насмешкой. Говногниль
    zzg77
    online
      zzg77, 27.01.2020 23:46
    0
    Недолго музыка играла, недолго Ваня ....
    Andy_P
    online
      Andy_P, 28.01.2020 03:16
    +3
    seregka1991, 28.01.2020 02:09
    Пословицы цитируют лошары, которые не могут мозгом моделировать ничего. И да, вас подавляющее. А тут еще и с насмешкой. Говногниль
    А если без пословиц? Как назвать? Карма? Жаль игрока по человечески, но у Реброва он был как минимум - результативнее, интересно, оно (скандальный переход) того стоило?
    zzg77
    online
      zzg77, 28.01.2020 08:42
    0
    Andy_P, 28.01.2020 03:16
    А если без пословиц? Как назвать? Карма? Жаль игрока по человечески, но у Реброва он был как минимум - результативнее, интересно, оно (скандальный переход) того стоило?
    Именно! А эта Говногниль - seregka 1991, явно мозгом работать не могёт!!
    seregka1991
      seregka1991, 28.01.2020 02:09
    0