БРИНЗАК: «На Меркушину ми розраховуємо насамперед в сингл-міксті»

Президент ФБУ вірить, що в цій дисципліні Україна може завоювати медаль

БРИНЗАК: «На Меркушину ми розраховуємо насамперед в сингл-міксті»
© biathlon.com.ua. Володимир Бринзак
Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак поділився очікуваннями від чемпіонату світу-2020 року, який 13 лютого стартує в італійському Антхольці.
 
«На Меркушину ми розраховуємо, насамперед, в одиночній змішаній і класичній жіночій естафеті. В основному вона буде готуватися до цих гонок, а там тренери вирішуватимуть - може, побіжить ще щось.
 
На користь Олени Підгрушної говорить досвід. Те, що з нею трапилося в індивідуальній гонці в Поклюці, я більше пов'язую з тим, що вона до кінця не пройшла акліматизацію, зачепила на пару днів більше. І вже в естафеті її «відпустило», і було видно, що вона зовсім по-іншому працює. Олена трошки себе «накрутила» з приводу можливого повторення проблем з серцем, але я розмовляв з лікарем команди, і він каже, що ніякої проблеми там немає, що показала вже наступна гонка. Вона теж буде готуватися, але ми ще подумаємо - до яких конкретно гонок», - сказав Бринзак.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Український біатлон

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Василий Будник
      Василий Будник, 30.01.2020 15:15
    0
    Индюк думал, да в суп попал.
    Maks7777
      Maks7777, 28.01.2020 00:01
    -1
    pozitiv, 27.01.2020 21:32
    Який вона двічі запорола? А чому ж на неї ще розраховують, а в Тищенка вже не вірять? Чим не аналогічні їх ситуації?
    Тищенкоо ,вообще подальше от биатлона он скоро не две минуты ,а пять будетт проигрывать на этапе.,,он останновился.Физруюком или в Буковель инструктором и тот если сдаст нормативы на лыжах!!!!
    Maks7777
      Maks7777, 27.01.2020 23:58
    -1
    axylinam, 27.01.2020 21:50
    Бог любит троицу-Меркушина третий раз подряд оставит нас без медалей на чемпионате мира в одиночной смешанной эстафете многие выставят очень сильные составы
    Сука какие же они идиотыы...берут людей Туристами там для Галочки и дают бежать в той гонке где мы реально можем взять медальььь....Да на все гонки забить а в миксте смешке лидерам дать тогда хотть медаль возьмём.
    axylinam
    online
      axylinam, 27.01.2020 21:50
    +2
    Бог любит троицу-Меркушина третий раз подряд оставит нас без медалей на чемпионате мира в одиночной смешанной эстафете многие выставят очень сильные составы
    pozitiv
      pozitiv, 27.01.2020 21:32
    +1
    Який вона двічі запорола? А чому ж на неї ще розраховують, а в Тищенка вже не вірять? Чим не аналогічні їх ситуації?
    ihor7003
    online
      ihor7003, 27.01.2020 21:31
    +3
    Какой сингл? Единственный шанс завоевать медаль это поставить пару Пидручный:Джима
    alekos59
      alekos59, 27.01.2020 21:26
    -1
    К пингвинам антарктиды или кергелена!!!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 27.01.2020 21:31
    +3
    Какой сингл? Единственный шанс завоевать медаль это поставить пару Пидручный:Джима
    axylinam
    online
      axylinam, 27.01.2020 21:50
    +2
    Бог любит троицу-Меркушина третий раз подряд оставит нас без медалей на чемпионате мира в одиночной смешанной эстафете многие выставят очень сильные составы
    pozitiv
      pozitiv, 27.01.2020 21:32
    +1
    Який вона двічі запорола? А чому ж на неї ще розраховують, а в Тищенка вже не вірять? Чим не аналогічні їх ситуації?
    Василий Будник
      Василий Будник, 30.01.2020 15:15
    0
    Индюк думал, да в суп попал.