ФОТО. Авіакатастрофа Брайанта була передбачена в Твіттері в 2012 році
Кобі загинув в результаті аварії вертольота у Каліфорнії
Твіт, відправлений 13 листопада 2012 року, став вірусним в неділю, 26 січня 2020 року, після повідомлень про загибель баскетболіста Кобі Брайанта через катастрофу вертольота в Каліфорнії.
«Кобі збирається загинути в результаті аварії вертольота», – написав колись користувач Twitter з ніком Noso.
Реакція фанатів була вкрай різкою і негативною, більшість з них порадили йому видалити твіт.
«Чорт. Я перепрошую... Чорт, чорт, чорт», – відповів користувач Noso (оригінал наведено на скрині нижче).
У мережі припустили, що автор міг змінити один зі своїх старих постів, але відомо, що в Twitter відсутня можливість редагування.
Кобі Брайант, зірка NBA, загинув в результаті аварії вертольота в Калабасасі, штат Каліфорнія. Кобі летів з донькою на своєму приватному вертольоті. Ніхто не вижив в катастрофі, розслідування триває.

Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Футбол
|
08 грудня 2025, 14:46
1
Кияни готують зимове підсилення
Футбол
|
09 грудня 2025, 07:54
1
Президент клубу хоче, щоб залишився Костюк
Баскетбол
|
08.12.2025, 10:21
Коментарі 2
Популярні
Нові
Старі
«Это фейк. В приложении Carbon 2.5 на Android есть баг – он позволяет редактировать даты твитов. Можно изменить время на устройстве, установить вместо настоящего времени прошлую и даже будущую дату. Тогда вы заходите в твиттер и что-то постите, а дата отображается та, которую вы установили. Почему же никто не прокомментировал этот пост в 2012-м?» – кажется, что один из юзеров разбил иллюзию и все объяснил.
Показати
Приховати
1 відповідь