ФОТО. Ярмоленко проспорив дружині і потрапив в оперу

Український вінгер «Вест Хема» продовжує відновлюватися після травми

ФОТО. Ярмоленко проспорив дружині і потрапив в оперу
© Instagram. Андрій та Інна Ярмоленки
30-річний вінгер «Вест Хема» і збірної України Андрій Ярмоленко сходив в лондонський Королівський театр в Ковент-Гардені зі своєю дружиною Інною.
 
«З дружиною сперечатися небезпечно, можна опинитися в опері», — написала Інна в Instagram, коментуючи спільне фото.
 
Раніше повідомлялося, що Ярмоленко отримав травму, через яку повернеться до ладу через три тижні.
 
У поточному сезоні Ярмоленко провів за «Вест Хем» 15 матчів у всіх турнірах, де забив 3 м'ячі і віддав одну результативну передачу.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 27.01.2020 18:55
    +3
    Опера страшна до тех пор пока не попадешь в оперный и не посмотришь живьем.
    Я не говорю, что после этого станешь поклонником оперы, но то, что живая опера захватывающее зрелище не поспоришь.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 27.01.2020 15:45
    -5
    сочувствую, держись.
    AЛВ
      AЛВ, 27.01.2020 15:35
    +2
    Молодець Андрій.!!! Вільно володіє англійською мовою.!!!
    comentraktor
      comentraktor, 27.01.2020 15:27
    +2
    Ну Хоть что то позитивное про Ярмолу. Андрей, гоу в театральные критики или блогеры, может там попрет...
    Slavanacii
    online
      Slavanacii, 27.01.2020 15:23
    +15
    Але погодьтесь в Ярмоли жінка серед тих полуботексних опудал решти футболістів досить пристойна дружина...тут зачот Андрію !
    Slavanacii
    online
      Slavanacii, 27.01.2020 15:20
    +4
    Краще би проспорив що нарешті хет-триком відзначився.
    Publius
      Publius, 27.01.2020 15:11
    +6
    Народ, вы б лучше пожалели человека - привык слушать ламца-дрица -ца всякое, а тут пришлось идти в оперу и мучиться целых 2 а то и 3 часа .
    Trollface
    online
      Trollface, 27.01.2020 15:05
    +6
    Лучше бы на тренировку сходил.
    common_sense
    online
      common_sense, 27.01.2020 15:04
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    играть то собираешься вообще?
    Slavanacii
    online
      Slavanacii, 27.01.2020 15:23
    +15
    Але погодьтесь в Ярмоли жінка серед тих полуботексних опудал решти футболістів досить пристойна дружина...тут зачот Андрію !
    common_sense
    online
      common_sense, 27.01.2020 15:04
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    играть то собираешься вообще?
    Publius
      Publius, 27.01.2020 15:11
    +6
    Народ, вы б лучше пожалели человека - привык слушать ламца-дрица -ца всякое, а тут пришлось идти в оперу и мучиться целых 2 а то и 3 часа .
    Trollface
    online
      Trollface, 27.01.2020 15:05
    +6
    Лучше бы на тренировку сходил.
    Slavanacii
    online
      Slavanacii, 27.01.2020 15:20
    +4
    Краще би проспорив що нарешті хет-триком відзначився.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 27.01.2020 18:55
    +3
    Опера страшна до тех пор пока не попадешь в оперный и не посмотришь живьем.
    Я не говорю, что после этого станешь поклонником оперы, но то, что живая опера захватывающее зрелище не поспоришь.
    AЛВ
      AЛВ, 27.01.2020 15:35
    +2
    Молодець Андрій.!!! Вільно володіє англійською мовою.!!!
    comentraktor
      comentraktor, 27.01.2020 15:27
    +2
    Ну Хоть что то позитивное про Ярмолу. Андрей, гоу в театральные критики или блогеры, может там попрет...