Australian Open. Ваврінка здолав Медведєва в п'яти сетах

Швейцарець вибив четвертого сіяного на шляху до чвертьфіналу

Australian Open. Ваврінка здолав Медведєва в п'яти сетах
© Australian Open. Стен Ваврінка
Швейцарський тенісист Стен Ваврінка створив поки що головну сенсацію ігрового дня на Відкритому чемпіонаті Австралії, обігравши в 1/8 фіналу четвертого сіяного Даніїла Медведєва.
 
Переможець АО-2014 здолав 23-річного росіянина в п'яти сетах.
 
Australian Open. Четверте коло
Стен Ваврінка (Швейцарія) - Даніїл Медведєв (Росія) - 6:2, 2:6, 4:6, 7:6(2), 6:2
 
Відзначимо, що Медведєв програв всі шість п'ятисетового матчів у своїй кар'єрі.
 
Ваврінка в 1/4 фіналу змагатиметься проти переможця матчу Андрій Рубльов (Росія) - Олександр Звєрєв (Німеччина).
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    captain2009
      captain2009, 27.01.2020 13:24
    -1
    Обидва моск@лі відправились додому, що не може не радувати. Стен - це характер! Бився, як лев, у вирішальних епізодах (я дивився всі сети, крім 5го). Медвед зламався морально, коли дійшло до 5го сета. Навіть коментатор згадувала декілька разів, що йому краще не доводити до 5го сета, бо він всі свої 5ті сети програв. Мабуть у нього це такий комплекс 5го сету є, але це його проблеми, а Стену респект за волю до перемоги.
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 27.01.2020 11:13
    +7
    vizuals, 27.01.2020 10:39
    Сенсацію?????)((( Автор взагалі в курсі, хто такий Ваврінка???
    При всій повазі до Стена це не скасовує того факту, що на нього був коефіціент майже 4-ка, а за останні 2 роки лише на 1 шоломі з 8 Ваврінка пройшов далі ніж Данііл(у росіянина таких випадків 4). До того ж обидві особисті зустрічі досі завершувалися теж на користь росіянина.
    Хоча я дуже радий, що сьогодні швейцарець таки зумів "вигризти" перемогу.
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 27.01.2020 11:03
    -5
    Стен, надо и второго уделать. Знаю, припиздуешь и следующего. Даже если это будет немец.
    Зверев, меняй таки фамилию, тогда вся Украина будет за тебя)))
    Rihel
      Rihel, 27.01.2020 10:46
    -16
    Коментар згорнуто. Показати
    patriotUAUSA, 27.01.2020 10:15
    молодец швейцарец ))))))уделал путинского ватника.Похоже весь мир сплотился против агрессора.Ура товарищи
    Петушок,а ты случайно не заблудился? Ничего ,что у тебя флажок немножко странный для такого кукарекания?
    vizuals
      vizuals, 27.01.2020 10:39
    +8
    Сенсацію?????)((( Автор взагалі в курсі, хто такий Ваврінка???
    dedpixto
      dedpixto, 27.01.2020 10:37
    +5
    patriotUAUSA, 27.01.2020 10:15
    молодец швейцарец ))))))уделал путинского ватника.Похоже весь мир сплотился против агрессора.Ура товарищи
    нет, конечно, любой минус против слова, имеющего эпитет "российский", является положительным моментом, но назвать Медведева ватником трудно, учитывая что вся его семья свалила во Францию ещё 7 лет назад, и сам он сейчас живёт в Монако, ничем России не обязанный (в отличие от знаменитых ватников типа Исинбаевой)
    сергей богданов
      сергей богданов, 27.01.2020 10:34
    +6
    Красава Стэн снова в деле!
    vital
    online
      vital, 27.01.2020 10:17
    0
    Стен зе мен
    patriotUAUSA
      patriotUAUSA, 27.01.2020 10:15
    +6
    молодец швейцарец ))))))уделал путинского ватника.Похоже весь мир сплотился против агрессора.Ура товарищи
    axylinam
    online
      axylinam, 27.01.2020 10:07
    +12
    Хорошая новость-старая гвардия продолжает рулить
    axylinam
    online
      axylinam, 27.01.2020 10:07
    +12
    Хорошая новость-старая гвардия продолжает рулить
    vizuals
    online
      vizuals, 27.01.2020 10:39
    +8
    Сенсацію?????)((( Автор взагалі в курсі, хто такий Ваврінка???
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 27.01.2020 11:13
    +7
    vizuals, 27.01.2020 10:39
    Сенсацію?????)((( Автор взагалі в курсі, хто такий Ваврінка???
    При всій повазі до Стена це не скасовує того факту, що на нього був коефіціент майже 4-ка, а за останні 2 роки лише на 1 шоломі з 8 Ваврінка пройшов далі ніж Данііл(у росіянина таких випадків 4). До того ж обидві особисті зустрічі досі завершувалися теж на користь росіянина.
    Хоча я дуже радий, що сьогодні швейцарець таки зумів "вигризти" перемогу.
    сергей богданов
      сергей богданов, 27.01.2020 10:34
    +6
    Красава Стэн снова в деле!
    patriotUAUSA
      patriotUAUSA, 27.01.2020 10:15
    +6
    молодец швейцарец ))))))уделал путинского ватника.Похоже весь мир сплотился против агрессора.Ура товарищи
    dedpixto
      dedpixto, 27.01.2020 10:37
    +5
    patriotUAUSA, 27.01.2020 10:15
    молодец швейцарец ))))))уделал путинского ватника.Похоже весь мир сплотился против агрессора.Ура товарищи
    нет, конечно, любой минус против слова, имеющего эпитет "российский", является положительным моментом, но назвать Медведева ватником трудно, учитывая что вся его семья свалила во Францию ещё 7 лет назад, и сам он сейчас живёт в Монако, ничем России не обязанный (в отличие от знаменитых ватников типа Исинбаевой)
    vital
    online
      vital, 27.01.2020 10:17
    0
    Стен зе мен