ФОТО. Останні знімки Брайанта і його доньки Джанни

Легендарний баскетболіст відвідав черговий матч своєї дитини

ФОТО. Останні знімки Брайанта і його доньки Джанни
© TMZ. Кобі Брайант и Джанна Марія Оноре
Американська преса опублікувала одні з останніх фото Кобі Брайанта і його доньки Джанни Марії Оноре. Знімки були зроблені 25 січня на баскетбольному матчі команд 8-го класу, який проходив в його «Академії Мамба Спорт».
 
Кобі традиційно спостерігав за грою дочки. У певний момент легендарний баскетболіст дав кілька порад Джанні.

Відзначається, що раніше Кобі був тренером однієї з команд Джанни в минулому. Також Брайант неодноразово говорив, що його дочка хоче потрапити в WNBA. У неї був талант до баскетболу.
 
Нагадаємо, що 26 січня в місті Калабасас розбився гелікоптер, на якому був Брайант, його донька Джанна і ще 7 осіб. Всі вони загинули.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — TMZ

(106 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 28.01.2020 17:09
    +2
    sashaddd25 Саша (металлолом сдали на приёмку), 28.01.2020 13:39
    столько народа по разбивалось на этих вертолетах. то президент лестера, то колин макрей
    В автокатастрофах гибнет в 100 раз больше людей, чем а авиакатастрофах
    common_sense
    online
      common_sense, 28.01.2020 14:40
    0
    sashaddd25 Саша (металлолом сдали на приёмку), 28.01.2020 13:39
    столько народа по разбивалось на этих вертолетах. то президент лестера, то колин макрей
    а сколько не поразбивалось.
    sashaddd25 Саша (металлолом сдали на приёмку)
      sashaddd25 Саша (металлолом сдали на ..., 28.01.2020 13:39
    0
    столько народа по разбивалось на этих вертолетах. то президент лестера, то колин макрей
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 28.01.2020 17:09
    +2
    sashaddd25 Саша (металлолом сдали на приёмку), 28.01.2020 13:39
    столько народа по разбивалось на этих вертолетах. то президент лестера, то колин макрей
    В автокатастрофах гибнет в 100 раз больше людей, чем а авиакатастрофах
    common_sense
    online
      common_sense, 28.01.2020 14:40
    0
    sashaddd25 Саша (металлолом сдали на приёмку), 28.01.2020 13:39
    столько народа по разбивалось на этих вертолетах. то президент лестера, то колин макрей
    а сколько не поразбивалось.
    sashaddd25 Саша (металлолом сдали на приёмку)
      sashaddd25 Саша (металлолом сдали на ..., 28.01.2020 13:39
    0
    столько народа по разбивалось на этих вертолетах. то президент лестера, то колин макрей