Трагедія у світі баскетболу. Відомі спортсмени сумують через смерть Брайант

Шок і співчуття від колишніх партнерів і колег

Трагедія у світі баскетболу. Відомі спортсмени сумують через смерть Брайант
© USA Today. Кобі Браянт
Знаменитий баскетболіст Кобі Брайант загинув в результаті аварії приватного гелікоптера, повідомляє TMZ і інші джерела. Неймовірна трагедія трапилася в світі НБА.
 
Ця подія шокувала відомих спортсменів:
 
Станіслав Медведенко, український гравець, колишній партнер Брайанта по «Лейкерс»: «Новина, яку я не можу прийняти. Мій друг і товариш по команді.
 
Спочивай з миром, Мамба».

 

 

Двейн Вейд, легенда «Маямі Хіт»: «Ні, о Боже, ні!»

 

 

Пол Пірс, легенда «Бостон Селтікс»: «Це не може бути реальністю».

 

 

Сі Джей Макколум, гравець «Портленда»: «Будь ласка, скажіть мені, що це не правда. Тільки не Кобі».

 

 

Скотті Піппен, легенда «Чікаго»: «Я приголомшений. Не можу словами описати це. Неймовірно сумний і трагічний день».

 

Том Бреді, квотербек «Нью-Інгленд Петріотс»: «Нам вже тебе не вистачає, Кобі».

 

Джоел Ембіід, центровий «Філадельфії»: «Я почав грати в баскетбол після того, як побачив гру Кобі у фіналі НБА-2010. Я не дивився баскетбол до цього і той фінал став поворотним моментом у моєму житті. Я хотів бути схожим на Кобі. Я вкрай засмучений зараз».

 

 

 

Кевін Лав, форвард «Клівленда»: «Будь ласка ні. Господи, будь ласка ні! Це не може бути правдою».

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 27.01.2020 01:02
    0
    Политику сюда не стоит привлекать, это да. Погиб великий Человек. До сих пор отойти не могу. но защитники рашки, идите лучше на куй. Ипанутые люди.
    Alex K
      Alex K, 27.01.2020 00:46
    0
    chackk, 26.01.2020 23:36
    Був на боці України проти мордора...подвійна втрата ,як баскетболиста ,так і адекватной і небайдужой людини і розумной до тогож
    Погиб человек легенда, который кроме спорта делал очень много для детей в Лос Анджелесе, был настоящим мотиватором, был настоящим ментором для миллионов.
    А ты со своей кашей в голове приплетаешь сюда политик. Иди с соседом тяпни по рюмке и устройте марафон на кухне. Не лезь сюда с «Украина, Россия....»
    Дима Семещенко
      Дима Семещенко, 26.01.2020 23:59
    +2
    chackk, 26.01.2020 23:36
    Був на боці України проти мордора...подвійна втрата ,як баскетболиста ,так і адекватной і небайдужой людини і розумной до тогож
    Зачем ты сейчас политику сюда приплетаешь? Мир потерял ВЕЛИКОГО!!!! Человек который подорил шикарное детство, смотрел на его игру, как на искуство! Пусть спит спокойно! ((
    chackk
      chackk, 26.01.2020 23:36
    +1
    Був на боці України проти мордора...подвійна втрата ,як баскетболиста ,так і адекватной і небайдужой людини і розумной до тогож
    Dukalis12
      Dukalis12, 26.01.2020 23:10
    +2
    Беда...
    Дима Семещенко
      Дима Семещенко, 26.01.2020 23:59
    +2
    chackk, 26.01.2020 23:36
    Був на боці України проти мордора...подвійна втрата ,як баскетболиста ,так і адекватной і небайдужой людини і розумной до тогож
    Зачем ты сейчас политику сюда приплетаешь? Мир потерял ВЕЛИКОГО!!!! Человек который подорил шикарное детство, смотрел на его игру, как на искуство! Пусть спит спокойно! ((
    Dukalis12
      Dukalis12, 26.01.2020 23:10
    +2
    Беда...
    chackk
      chackk, 26.01.2020 23:36
    +1
    Був на боці України проти мордора...подвійна втрата ,як баскетболиста ,так і адекватной і небайдужой людини і розумной до тогож
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 27.01.2020 01:02
    0
    Политику сюда не стоит привлекать, это да. Погиб великий Человек. До сих пор отойти не могу. но защитники рашки, идите лучше на куй. Ипанутые люди.
    Alex K
      Alex K, 27.01.2020 00:46
    0
    chackk, 26.01.2020 23:36
    Був на боці України проти мордора...подвійна втрата ,як баскетболиста ,так і адекватной і небайдужой людини і розумной до тогож
    Погиб человек легенда, который кроме спорта делал очень много для детей в Лос Анджелесе, был настоящим мотиватором, был настоящим ментором для миллионов.
    А ты со своей кашей в голове приплетаешь сюда политик. Иди с соседом тяпни по рюмке и устройте марафон на кухне. Не лезь сюда с «Украина, Россия....»