26.01.2020, FT   ТВ-трансляція:

Рома і Лаціо зіграли внічию в римському дербі з двома курйозними голами

Рахунок відкрив Джеко, але незабаром Ачербі покарав суперника за помилку

© Twitter
У чемпіонаті Італії відбулося римське дербі між «Ромою» і «Лаціо». Гра завершилася внічию з рахунком 1:1.

Рахунок відкрив Едін Джеко на 26-й хвилині гри, дивним чином вигравши повітряну дуель у воротаря і двох захисників.

Неймовірно курйозний гол пропустила оборона «Роми» на 34-й хвилині. Франческо Ачербі з «Лаціо» скористався плутаниною оборони суперників і зрівняв рахунок.

На вершині турнірної таблиці Серії A «Ювентус» має 51 очко, далі йдуть «Інтер» (48), «Лаціо» (46), «Рома» (39), «Аталанта» (38).