Олександрія розгромила вірменський Пюнік, забивши 5 голів в спарингу

Команда Володимира Шарана здобула перемогу на зборі в Туреччині

© ФК Олександрія
На навчально-тренувальному зборі в Туреччині «Олександрія» провела черговий товариський матч.

Команда Володимира Шарана здобула перемогу над вірменським «Пюніком» з рахунком 5:2.

Товариський матч

«Олександрія» (Україна)  «Пюнік» (Вірменія)  5:2

Голи: Устименко, 11, Безбородько, 23, Тейшейра, 47, Третьяков, 61, Сітало, 70 - Шендрик, 29 (автогол), Едігарян, 68.

Олександрія (1-й тайм): Паньків, Шендрик, Каспарс Дубра, Пашаєв, Мірошниченко, Запорожан, Грицук, Куліш, Задерака, Устименко, Безбородько.

Олександрія (2-й тайм): Паньків (Рудик, 60), Лучкевич, Бабогло, Мельник, Третьяков, Протасов, Тейшейра, Шастал (Довгий, 65), Мишенко, Сітало, Івахно.

Найкращі моменти матчу Олександрія - Пюнік
72' ГОЛ ! Мяч забил Артем Ситало (Александрия).
62' ГОЛ ! Мяч забил Максим Третьяков (Александрия).
49' ГОЛ ! Мяч забил Артем Ситало (Александрия).
23' ГОЛ ! Мяч забил Денис Безбородько (Александрия).
11' ГОЛ ! Мяч забил Денис Устименко (Александрия).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!