Поклюка-2020. Жіночий мас-старт. Текстова трансляція

Слідкуйте за текстовою трансляцією гонки Кубка світу

Поклюка-2020. Жіночий мас-старт. Текстова трансляція
© Український біатлон. Юлія Джима
У неділю, 26 січня, в словенській Поклюці в рамках шостого етапу Кубка світу відбудеться жіночий мас-старт.
 
Пропонуємо ознайомитися зі стартовим номером українки.
 
24.  Юлія Джима
 
Повний стартовий лист тут
 
Sport.ua проведе текстову трансляцію гонки. Початок о 16:00 за Києвом.
 
 
 
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Oksana Zlamanczuk
      Oksana Zlamanczuk, 26.01.2020 17:46
    -1
    Віталій Сіромашенко, 26.01.2020 16:46
    Всі хто мінусуе самі великі п......и
    Як біжать,так біжать,навіщо обзивати людей.Прикро,але що ми зробимо.Можете краще,то будь ласка на лижі і вперед!!!
    Віталій Сіромашенко
      Віталій Сіромашенко, 26.01.2020 16:46
    -4
    Всі хто мінусуе самі великі п......и
    Syrok-oxlx
      Syrok-oxlx, 26.01.2020 16:41
    -3
    Урааа,Джима,лучше выступила мужиков! Это победа!
    stopor2016
    online
      stopor2016, 26.01.2020 16:32
    -3
    Наша песня хороша , начинай сначала!
    Віталій Сіромашенко
      Віталій Сіромашенко, 26.01.2020 16:28
    -9
    Maxim_kravets, 26.01.2020 16:25
    Не можете писати нормальні комментарі, то не пишіть взагалі.
    Слухай ти умник прикрий хлеборезку неможе бігти нехай непозорить країну
    sema69
      sema69, 26.01.2020 16:27
    -3
    До Світового чемпіонату все буде добре, мабуть так скажуть "тренери"?
    NM16071
      NM16071, 26.01.2020 16:27
    +1
    Bop, 26.01.2020 16:25
    и тут первые места светят... как и у биатлонистов...
    Світять так що аж засліплюють очі
    Dukalis12
      Dukalis12, 26.01.2020 16:26
    -4
    Я скоро перестану смотреть биатлон с этими Джимами, Меркушинами, Тищенками и.т.д
    Maxim_kravets
      Maxim_kravets, 26.01.2020 16:25
    +4
    Віталій Сіромашенко, 26.01.2020 16:18
    Джима тупа овца неможеш бігти як нормальні біатлоністки то небіжи жирна корова
    Не можете писати нормальні комментарі, то не пишіть взагалі.
    Bop
      Bop, 26.01.2020 16:25
    +2
    и тут первые места светят... как и у биатлонистов...
    Віталій Сіромашенко
      Віталій Сіромашенко, 26.01.2020 16:18
    -10
    Джима тупа овца неможеш бігти як нормальні біатлоністки то небіжи жирна корова
    сергей богданов
      сергей богданов, 26.01.2020 16:13
    +4
    Все как всегда, уже после первого рубежа все понятно относительно наших перспектив
    alekos59
      alekos59, 26.01.2020 14:13
    -7
    Дисквалификантки и дисквалиционерки, так как вы полное дно и гоовно, то соревнуйтесь с пингвинами антарктиды или кергелена, а я лучше посмотрю боевичек!!!
    Artem !
    online
      Artem !, 26.01.2020 09:43
    +2
    Экхофф не примет участие из-за болезни
    Maxim_kravets
      Maxim_kravets, 26.01.2020 16:25
    +4
    Віталій Сіромашенко, 26.01.2020 16:18
    Джима тупа овца неможеш бігти як нормальні біатлоністки то небіжи жирна корова
    Не можете писати нормальні комментарі, то не пишіть взагалі.
    сергей богданов
      сергей богданов, 26.01.2020 16:13
    +4
    Все как всегда, уже после первого рубежа все понятно относительно наших перспектив
    Bop