| Оновлено 25 сiчня 2020, 19:45
2105
0

Український дует Назарова/Нікітін став 10-м на чемпіонаті Європи

На першості континенту в Граці Олександра Назарова та Максим Нікітін встановили власний рекорд

2105
0
ufsf.com.ua. Олександра Назарова та Максим Нікітін

Український танцювальний дует Олександра Назарова та Максим Нікітін увійшов до десятки найкращих в Європі, посівши 10-е місце на чемпіонаті континенту, який завершився в австрійському місті Грац.

У ритмічному танці наші фігуристи показали 11-й результат, а в довільному перевершили себе, встановивши власний рекорд – 108.40 балів.

Загальна сума балів за підсумками двох програм також стала для дуету рекордною – 179.94.

Чемпіонами Європи у спортивних танцях на льоду  вперше стали росіяни Вікторія Синіцина/Микита Кацалапов, які набрали 220.42 балів. Лише 0.14 бала програли російському дуету п’ятиразові переможці  чемпіонатів континенту Габріелла Пападакіс/Гійом Сізерон з Франції – 220.28. Бронзові  медалі виборов ще один російський дует – Олександра Степанова/Іван Букін – 211.29.