Самбрано не хоче вибачати борги Динамо

Захисник поки веде переговори про погашення боргів із зарплати

Самбрано не хоче вибачати борги Динамо
© ФК Динамо Київ. Карлос Самбрано (зліва)
Перуанський центрбек «Динамо» Карлос Самбрано все ще не отримав документи від «Динамо», які б допомогли йому завершити трансфер в «Бока Хуніорс».
 
 
«Динамо» хоче, щоб Карлос Самбрано відмовився від фінансових претензій до клубу, перш ніж видати футболістові трансферний лист. Однак перуанець, схоже, поки що не готовий пробачити борги «біло-синім» і продовжує переговорний процес з киянами про погашення заборгованості.
 
Нагадаємо, напередодні Карлос Самбрано прибув в Аргентину, де встиг пройти медичний огляд в «Бока Хуніорс».
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    zhyr
    online
      zhyr, 25.01.2020 13:20
    0
    REALIST, 25.01.2020 11:22
    Платити гравцям суто за тренування - суперновація від киян!
    можна подумати, в інших клубах немає гравців, які майже не грають, але отримують зарплату
    stopor2016
    online
      stopor2016, 25.01.2020 13:19
    +1
    steelmaker, 25.01.2020 10:27
    по зарплате, Карл, по зарплате!
    А не премиальные?
    Vgfxdr Jgvv
      Vgfxdr Jgvv, 25.01.2020 12:52
    0
    Да уж, мешок знатный оказался и кто его заприметил и для чего это загадка
    REALIST
    online
      REALIST, 25.01.2020 11:22
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Платити гравцям суто за тренування - суперновація від киян!
    REALIST
    online
      REALIST, 25.01.2020 11:16
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    Аплодую стоячи селекційній службі і топ-менеджменту ДК ! ...торчати бабла чуваку, який не зіграв жодного матчу, - БРАВО !!!
    Sandr Evych
      Sandr Evych, 25.01.2020 10:58
    +3
    Какие голимые руководители в динаме.Сначала покупают шлак,затем не платят зарплату...и так по кругу годами.Когда их уже накажет УЕФА отстранением годков так на пять от еврокубков?Может тогда дойдет и им и другим что нужно работать цивилизованно.
    steelmaker
    online
      steelmaker, 25.01.2020 10:27
    +3
    ihor7003, 25.01.2020 10:18
    Если Динамо отпускает его бесплатно, то о каких долгах идет речь?
    по зарплате, Карл, по зарплате!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 25.01.2020 10:18
    0
    Если Динамо отпускает его бесплатно, то о каких долгах идет речь?
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 25.01.2020 10:17
    +5
    Самбрано ищет повод не уходить из динамо
    REALIST
    online
      REALIST, 25.01.2020 11:16
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    Аплодую стоячи селекційній службі і топ-менеджменту ДК ! ...торчати бабла чуваку, який не зіграв жодного матчу, - БРАВО !!!
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 25.01.2020 10:17
    +5
    Самбрано ищет повод не уходить из динамо
    Sandr Evych
      Sandr Evych, 25.01.2020 10:58
    +3
    Какие голимые руководители в динаме.Сначала покупают шлак,затем не платят зарплату...и так по кругу годами.Когда их уже накажет УЕФА отстранением годков так на пять от еврокубков?Может тогда дойдет и им и другим что нужно работать цивилизованно.
    steelmaker
    online
      steelmaker, 25.01.2020 10:27
    +3
    ihor7003, 25.01.2020 10:18
    Если Динамо отпускает его бесплатно, то о каких долгах идет речь?
    по зарплате, Карл, по зарплате!
    REALIST
    online
      REALIST, 25.01.2020 11:22
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Платити гравцям суто за тренування - суперновація від киян!
    stopor2016
    online
      stopor2016, 25.01.2020 13:19
    +1
    steelmaker, 25.01.2020 10:27
    по зарплате, Карл, по зарплате!
    А не премиальные?
    zhyr
    online
      zhyr, 25.01.2020 13:20
    0
    REALIST, 25.01.2020 11:22
    Платити гравцям суто за тренування - суперновація від киян!
    можна подумати, в інших клубах немає гравців, які майже не грають, але отримують зарплату
    Vgfxdr Jgvv
      Vgfxdr Jgvv, 25.01.2020 12:52
    0
    Да уж, мешок знатный оказался и кто его заприметил и для чего это загадка
    ihor7003
    online
      ihor7003, 25.01.2020 10:18
    0
    Если Динамо отпускает его бесплатно, то о каких долгах идет речь?